Bez stylových zahradních párty stanů se vaše akce nemusí vydařit

Proslulost zahradních párty stanů je pochopitelná. Jde o skvělého mobilního pomocníka při různých kulturní, sportovních, firemních a dalších akcí. Doporučujeme upřednostnit kvalitu před nízkou cenou, pokud se nechcete dočkat nějaké nepříjemné situace.  Nízká cena se rovná nízká kvalita, nechcete si přece na nějaké promo akci či zahradní párty říznou ostudu či ohrozit zdraví svých hostů nebo klientů?  Největší zájem je o velikosti 3×3 m, 3×6 m a 3×9 m.   Pakliže pořádáte jednu velkou akci za život (svatba, promoce) bude asi lepší si zahradní párty stany pronajmout s cateringem.

Vybavujeme zahradu moderními zahradními lehátky

Bez moderních zahradních lehátek si svůj pobyt na zahradě tolik nevychutnáme. Čerstvý vzduch je skvělý, ale na tvrdé židli ho nebudeme ani vnímat. Trh nabízí obrovské množství variant nejrůznějších vzorů, forem v široké paletě barev. Při výběru zahradního nábytku je nezbytné splnit

tři základní požadavky:

  • Soulad s místem – určete, kde a jaké prvky zahradního nábytku budou instalovány, zda jde o pozemek v blízkosti rybníka, lesa, svah, otevřené nebo zasklené terasy, pavilony, balkony.
  • Styl – zahradní lehátka a další nábytek musí ladit s domem, oplocením a dalšími prvky zahradního designu. Koneckonců, zahradní nábytek bude stále na očích, takže musí harmonizovat s obecným stylem zahrady.
  • Slušná kvalita – nábytek by měl být praktický a odolný.

S dřevěnými zahradními lehátky si užijete báječný relax

Nejlevnější modely zahradního nábytku jsou vyrobeny z borovice, dubu a břízy. Obvykle jsou pokryty lněným olejem, barvou, ochrannou impregnací. Takový nábytek je cenově dostupný, pohodlný a snadno se pečuje. Nicméně ve vlhkém klimatu se musí častěji ošetřovat. Máte zájem o lacinější modely? V tomto případě si pořiďte plastové zahradní lehátka imitující dřevo.

Jak si správně vybrat zahradní lehátko!