Zkuste (nejen) vánoční odpočinek jinak! Pomůže vám IQue

Po hektickém předvánočním období nastává doba zaslouženého odpočinku. Jak jej strávit co nejlépe a nabrat síly do nového roku? Máme pro vás skvělý tip, kterým nejen vyřešíte relax, ale třeba i dilema, jaký dárek pořídit k Vánocům. Pořiďte si venkovní vířivku a užívejte si dokonalé soukromé wellness nejen mezi svátky, ale po celý rok – no není to ideální vánoční dárek?

Venkovní vířivka IQue podpoří tělo i mysl

Prodej vířivek je v posledních letech opravdu populární a ostatně není divu – oproti bazénu je to skvělé, celoročně využitelné řešení, na které nepotřebujete moc volného prostoru ani zastřešení a užívat odpočinek si můžete opravdu od ledna až do prosince – pokud si tedy pořídíte vysoce kvalitní celoroční venkovní vířivku, jako jsou právě modely švédského výrobce IQue. Pak si dle potřeby budete moci dopřát odpočinek v parném létu i třeskuté zimě a těžit z výhod masáže vodou neboli hydroterapie – ta uleví od bolavých svalů, zlepší pohyblivost kloubů, rozproudí lymfatický systém, podpoří imunitu a prospěje také psychice – podporuje totiž tvorbu endorfinů, hormonů štěstí.

Proč právě IQue Sweden?

Venkovní vířivky IQue Sweden dosahují té nejvyšší kvality a zaručují bezproblémový provoz po dobu až 20 let. Jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů, vyvíjeny s těmi nejlepšími technologiemi a koncipovány pro dosahování co nejvyššího možného účinku. Prodeji vířivek IQue se věnuje společnost Spahouse, která je zároveň jejich výhradním prodejcem pro Česko, Slovensko a Rakousko. V jejích showroomech, které se nacházejí v Praze, Slavkově u Brna nebo Hradci Králové si můžete vířivku nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet, a zároveň využít odborného poradenství.

Pokud jste tedy letos ještě nepsali dopis Ježíškovi, máte teď skvělý tip na dárek…