Moderní bydlení seženete i na kraji Prahy. Víme kde

O luxusním bydlení v Praze má každý jiné představy. Pro někoho je mírou luxusu to, jak moc je adresa blízká historickému centru hlavního města. Stejně tak může hrát důležitou roli, o jak oblíbené místo je, zda je v okolí dostatek zábavy či atraktivních obchodů.

Moderní byt či dům můžete ale mít i stranou od každodenního turistického ruchu. Pro stále více lidí začíná být luxus synonymem pro možnost opustit občas velkoměsto a vyměnit jej za trochu ticha a soukromí, které vám nebude nikdo rušit.

Konec problému s parkováním

Podobné bydlení nabízí například residenční resort Vily Chuchle, který vzniká na severovýchodním svahu Velké Chuchle. Jedná se o patrové vily o dispozici 4+kk až 7+kk & 1+kk, takže jsou vily vhodné pro jednogenerační i vícegenerační bydlení.

Většina těchto vil disponuje garážovým stáním. Kromě toho mají všechny nejméně jedno parkovací místo. To znamená, že typický každodenní pražským problém, kde nechat po návratu z práce auto, už pro vás bude pasé.

Relaxace na zahradě i na terase

Zároveň luxusní vily v Chuchli nabízejí i dostatek prostoru k relaxaci. Každá vila je obklopená zahradou, kterou si můžete upravit dle vašich představ.

Takže tu můžete zahradničit, vybudovat bazén nebo si tu postavit jednoduché letní posezení, kde budete trávit večery s blízkými a přáteli. Kromě toho je součástí většiny vil i rozlehlá terasa s výhledem na pravý břeh řeky Vltavy.