Nová rohová sedací souprava do obývacího pokoje. Kterou si vyberete?

Zvažujete pořízení nové pohovky nebo sedací soupravy? Rohové? S úložným prostorem nebo bez něj? Rozkládací? Kožené nebo čalouněné? Ať už zvolíte jakýkoliv model, ujistěte se, že je kvalitní a pohodlná. Současná nabídka na trhu je velmi rozsáhlá a vždy je třeba se zamyslet nad tím, jaká jsou vaše očekávání. Není překvapením, že sedací soupravy, které jsou rohové a rozkládací, jsou velmi oblíbené. Poskytují nejen spoustu prostoru na sezení, ale pomohou Vám vyřešit situaci, kdy potřebujete uložit ke spánku návštěvu. Navíc často plní praktickou funkci v případě, že nabízí také úložný prostor. Jestliže se rozhodnujete, jakou sedací soupravu si vybrat do Vaší domácnosti, podívejte se na nejoblíbenější sedací soupravy současnosti a nechte se inspirovat! Dnes se podíváme, jaká rohová sedací souprava by se mohla hodit právě do Vašeho obývacího pokoje!

1. Rohová sedací souprava Vanessa

Rohova-sedaci-souprava-Vanessa

Sedací souprava Vanessa je současným hitem mezi sedacími soupravami! Moderní celočalouněná souprava, která je k dostání v různých barevných variantách, představuje kvalitu za rozumnou cenu. Pevná záda pro větší pohodlí doplňují velké opěrné polštáře. Rohová pohovka je snadno rozložitelná na lůžko o rozměrech 122 x 193 cm, díky čemuž budete kdykoliv připraveni na přespání návštěvy. Co velmi oceníte je praktický objemný úložný prostor, který jistě využijete při úschově dek a polštářů. Zvolte si při montáži pravé nebo levé provedení sedačky dle svých potřeb a interiérových možností. >> Chcete vědět více o sedací soupravě Vanessa?

Potřebujete poradit s výběrem? Jděte na online poradnu.

2. Rohová rozkládací sedací souprava Kira

rohova-rozkladaci-sedaci-souprava-kira

Sedací souprava Kira nabízí stylové posezení za dobrou cenu. Rohová sedací souprava Kira s 3 velkými polštáři je elegantní řešení pro vaši domácnost. Pohodlná sedací souprava, která zároveň splní funkci skvělého doplňku dokonale poslouží v obývacím pokoji, ale také v kancelářích či pracovnách. Sedačka je univerzální, a proto si sami zvolíte levé nebo pravé provedení. Vybrat si můžete z 2 barevných kombinací v látce alova, která je velmi příjemná na dotek. Sedací souprava disponuje pevnou dřevěnou konstrukcí a zajistí vysokou nosnost. Vypolstrované jádro je tvořeno pěnovým materiálem a pružinami. Tato kombinace zajistí pohodlné sezení a relaxaci. Jakmile budete potřebovat spací plochu, pomocí jednoduchého rozkládacího systému vytvoříte prostorné lůžko. Ložná plocha 122 x 193 cm je vhodná i až pro 2 osoby. >> Více o sedací soupravě Kira.

3. Elegantní rohová sedací souprava Viviana

elegantni-rozkladaci-rohova-sedaci-souprava-viviana

Rohová sedací souprava Viviana poskytne dostatek místa nejen vám, ale celé i vaší rodině. Sedací souprava disponuje rozkládací funkci, takže snadno ubytujete jakoukoli nečekanou návštěvu. Pod sedákem naleznete objemný úložný prostor na ložní prádlo, jenž je dostupný jednoduchým vyklopením. Sedací i opěrná část je vyplněna pěnou o výšce 10 cm. Součástí jsou pro větší pohodlí i tři opěrné polštáře se snímatelným potahem. Zvolit si můžete nejen ze 2 rozměrů, ale také z 5 různých barevných variant. Sedací souprava je celočalouněná. Zda bude sedací souprava orientována do pravého či levého rohu si zvolíte sami. >> Více o rohové sedací soupravě Viviana.

Potřebujete půjčit peníze? Zkuste FinStart.cz, nebo finančnípomocnik.cz.

4. Pohodlná sedací souprava Darcy

komfortni-rohova-sedaci-souprava-darcy

Sedací souprava Darcy nabízí originální a stylový kus nábytku, který se stane dominantou vašeho obývacího pokoje. Nadčasové prošívání sedací části jí dodává opravdu velmi luxusní vzhled. Tři velké opěrné polštáře poskytují dostatek pohodlí pro klidný odpočinek po náročném dni. I tato sedací souprava nabízí rozkládací funkci. Jednoduchým vysunutím sedáku snadno vytvoříte ložnou plochu o rozměrech 135 x 200 cm. Ta poskytne dostatek místa nejen pro přespání nečekané návštěvy. Ve spodní části naleznete úložný prostor, kam uskladníte sezónní oblečení i ložní prádlo. Kvalitní konstrukce z odolného materiálu dodává nábytku potřebnou stabilitu. Výplní sedací části je měkká pěna. Při montáži si sami vyberete, zda bude sedačka orientována do pravého či levého rohu podle prostorových možností vašeho obývacího pokoje. >> Více o rohové sedací soupravě Darcy zde.

5. Moderní sedací souprava Kari

moderni-rohova-sedaci-souprava-kari

Sedací souprava Kari se hodí do moderního i klasického interiéru.  Celkový dojem v obývacím pokoji ozvláštní velký taburet, který je součástí. Ten využijete nejen pro odložení unavených nohou, ale také pro vytvoření ložné plochy 180 x 175 cm, která poskytne dostatek prostoru i dvěma nocležníkům. S touto sedací soupravou si opravdu nemusíte lámat hlavu s uložením neohlášené návštěvy nebo přespáním vašich přátel. Sedací souprava opatřena šesti velkými opěrnými polštáři a dvěma malými dekorativními polštářky pro Váš komfort. Pevná konstrukce z prvotřídního materiálu a malé podpůrné nožky zajišťují potřebnou stabilitu a odolnost. Jádro tvoří kvalitní výplň, která poskytne bezstarostný relax i klidný spánek. Z důvodu složení ložné plochy ze dvou částí je vhodné ji využívat pouze pro občasné přespání. Sami si zvolte orientaci do pravého či levého rohu. >> Více o rohové sedací soupravě Kari zde.

6. Pohodlná moderní sedací souprava Celeste

sedaci-souprava-celeste

Sedací souprava Celeste je moderním a odolná. Jedná se o celočalouněnou sedačku, uvnitř se nachází kombinace vlnitých pružin a pěny. Čalounění a jeho barevné provedení jsou totožné s fotkou výše. Stejně jako předchozí typy sedacích souprav, i tato disponuje úložným prostorem na uschování dek nebo přikrývek i možností volby z levé nebo pravé orientace rohu.  V ceně jsou dva polštáře pro podložení zad při sezení nebo hlavy při ležení. Pro tyto případy lze sedací soupravu také rozložit na ložnou plochu 125 x 215 cm. >> Více o sedací soupravě Celeste zde.

7. Rohová sedací souprava Niko

rohova-rozkladaci-sedaci-souprava-niko

Rohová sedací souprava Niko je celočalouněná a nabízí nejen pohodlné sezení, ale díky rozkládací konstrukci ji můžete využít také k přespání či uložení svých věcí. Velmi snadno tak vytvoříte lůžko o rozměrech 120 x 200 cm. Sedací souprava je ve velmi moderní a oblíbené šedivé barvě, které odpovídá obrázku. Sami si vyberete, zda chcete levé či pravé rohové provedení.  >> Chcete vědět více o rohové sedací soupravě Niko.

Tak která sedací souprava je ta Vaše? Ať už se rozhodnete pro kteroukoli sedací soupravu, tu či oni variantu, v každém případě ušetříte místo, což je rozhodně dobrá zpráva. Cenově dostupné modely sedacích souprav splní představy každého rodinného rozpočtu. Pokud jste často po celém dnu utahaní,  právě pohodlná sedací souprava Vám umožní na chvíli vypnout a odpočívat, ať už u televize, s knihou či tabletem.

Čtěte také: