Mějte svůj domov pod kontrolou

Fotopasti jsou určeny na ochranu majetku, nebo ke sledování pohybu zvěře v lese. V obou případech je nutné, aby na sebe přístroj neupozornil sebemenším zábleskem nebo cvaknutím. Pachatel by mohl fotopast zničit a zvěř by se poplašila. Účel fotopasti by tak byl pochopitelně zmařen. Tyto nevýhody ovšem nemají fotopasti Bunaty, které se svými vlastnostmi značně liší od všech ostatních přístrojů tohoto druhu na trhu.

Přednosti fotopastí Bunaty

Na rozdíl od drtivé většiny fotopastí dostupných na českém trhu, mají fotopasti Bunaty displej na přední straně. Tím výrobce vyřešil problém zacílení fotopasti na sledované místo. Nemusíte zaměření jen odhadovat, ale zacílit fotopast přesně kam potřebujete. Navíc velký LCD displej a integrované laserové ukazovátko umožňuje zaměřit fotopast i v případě, jejího umístění do vyšších míst. Na displeji jednoduše vidíte, co bude fotopast snímat.

Další předností je dokonalé maskování díky minimu lesklých ploch na přední straně fotopasti. Neviditelný přísvit je opticky maskován do menších částí, čímž snižuje riziko odlesků za denního světla. Dobře je vyřešeno zjišťování stavu baterií, neboť pouze odklopíte přední kryt a na velkém displeji stav baterií vidíte. Je-li třeba je vyměnit, nemusíte jako u jiných značek fotopast Bunaty demontovat, jelikož po odklopení předního krytu stisknete tlačítko a vysune se zásobník s bateriemi. Baterie tak můžete vyměnit přímo na místě, ať je to na stromě nebo na jiném vyvýšeném místě.

Zrovna tak lze fotopast Bunaty bez potřeby její demontáže také vypnout. Navíc je vypínač dostatečně velký, aby nebyl náchylný na ulomení.

Těžko najdete na trhu fotopast v přijatelné cenové hladině se záznamem videa a se zvukem ve FULL HD kvalitě a se skvělou kvalitou nočních snímků. Fotopast Bunaty umí kombinovat fotografování a video záznam, a to na základě zaznamenání pohybu. Další výhodou je časovač, kterým si můžete nastavit dobu, kdy má být fotopast aktivní.