ČOV bez problémů

Každý, kdo se zajímá o realizaci čistírny odpadních vod pro svůj domek či chalupu, dříve nebo později zjistí, že se jedná o vlastně dosti složitý proces. Nejdříve ze všeho je třeba získat projektovou dokumentaci od kvalifikovaného specialisty, pak posudek od hydrogeologa, následně povolení českých úřadů a nakonec samozřejmě nainstalovat samotné zařízení, ať už je to ČOV, retenční nádrž nebo cokoliv. Celkově tak člověk snadno investuje desítky hodin do realizace svého přání, a to nemluvě o vynaložených financích.

Pokud se vám do toho ovšem nechce, máte na výběr ještě jinou možnost. Tou je služba ČOV bez úřadů, kterou nabízí společnost ZAKRA. V rámci této služby za vás projektantská kancelář vyřídí prakticky vše od A do Z. Zařídí projektovou dokumentaci, hydrogeologický posudek a následně i povolení úřadů, jak už napovídá název služby.

Vy se tak nemusíte starat prakticky o nic. Stačí zažádat o nezávaznou konzultaci, při které vám pracovníci ZAKRY vysvětlí vše potřebné. Jedná se o jedinou službu svého druhu v ČR, tak neváhejte a zkuste ještě dnes.