Vytvořte si na chodbě zeď s fotkami vaší rodiny

V současné digitální době je velice jednoduché pořídit si fotografie svých blízkých, nicméně většinou zůstávají zapomenuty na úložišti smartphonu či počítače. Pokud stále přemýšlíte, jak vtisknout fádní chodbě punc ojedinělosti, využijte právě snímky, na nichž jsou zachyceni vaši blízcí.

Přestože se technologie neustále vyvíjejí, touha obklopovat se fotografiemi svých dětí, vnoučat i kamarádů zůstává stejná. Jestliže toužíte po tom, aby vaše chodba vyprávěla příběh, zeď zaplněná rodinnými fotografiemi vám k tomu dopomůže.

Vytiskněte si fotky v profesionální tiskárně

V první řadě je nezbytné převést digitální formu fotografií na vytištěnou. Samozřejmě jednou z možností je vytisknout si fotografie na domácí inkoustové tiskárně, ovšem počítejte s tím, že kvalita nebude tak špičková, jako když se obrátíte na profesionální tiskařské studio. Poskytněte tiskárně snímky v co nejvyšší kvalitě, abyste byli s výsledkem co nejvíce spokojení. Vybrat si navíc můžete z několika různých formátů. Záleží pouze na vás, zda chcete mít obrázky o velikosti 10×15, nebo o velikosti 40×50. Výjimkou nejsou ani obrovské fotky o velikosti 70×100, které vypadají na zdech jako obrázky opravdu dokonale.

V případě, že se vám zamlouvají minimalistické obrazy na plátně bez rámečků, je možné si je nechat přímo vyrobit v tiskárně. Vyberete si, zda se má jednat o čtverec, nebo vodorovný či svislý obdélník.

Na jakou tiskárnu se obrátit?

Pokud sháníte tiskařskou firmu, která se postará o tisk fotografií v jakémkoliv formátu, obraťte se na https://www.empikfoto.cz/. Skrze uvedené webové stránky si objednáte vyvolání fotografií, stejně tak můžete do virtuálního košíku přihodit i nějaký fotodárek pro prarodiče. Jestliže objednávka překročí hodnotu 500 korun, máte navíc dopravu zdarma, což je vskutku lákavé.