Posuvné zastřešení terasy vám zpříjemní pobyt na zahradě

Rádi trávíte čas na zahradě, ale nejednou vám déšť či silný vítr znemožnil posezení na terase? Tomu však může být konec. Díky posuvnému zastřešení pergoly budete moci trávit na terase klidně celý den, popíjet kafíčko anebo si užívat posezení s přáteli, a to bez ohledu na počasí. Posuvné zastřešení terasy vás ochrání nejen před nepřízní počasí, ale zároveň vám umožní i pobyt na sluníčku, když budete chtít chytat bronz.

Proč pergolu s posuvnou střechou?

Posuvné zastřešení terasy nabízí nejen ochranu před deštěm a silným větrem (až 117 km/h), ale přináší i řadu dalších výhod. Jednou z hlavních výhod posuvné pergoly je to, že s její instalací neztratíte kontakt s venkovním prostředím. Díky posunovací střeše si můžete dopřát sluneční paprsky, ale i stín v horkých letních dnech. Hliníkové pergoly vám nebudou bránit ani ve výhledu na noční oblohu. Také získáte skvělý prostor pro grilování, který nebude ovlivňován vlivy počasí.

Posuvné zastřešení terasy se zároveň stane moderním a elegantním designovým prvkem vaší zahrady, jež bude korespondovat s vaším rodinným domem. Hliníková pergola však nebude působit jen elegantním dojmem. Na hliníkové pergole oceníte také potřebu minimální údržby a vysokou životnost a odolnost hliníku. Instalací posuvné pergoly, oproti jiným variantám zastřešení, nedojde k zastínění interiéru.

Doplňky pro lepší komfort

Pro zpříjemnění pobytu na terase a lepší komfort můžete využít u posuvné pergoly několika doplňků. Pro lepší zastínění hliníkové pergoly s posuvnou střechou můžete využít ZIP screenové rolety, jež jsou se stanou zároveň ochranou proti větru. Dalším neocenitelným pomocníkem se stanou nástěnné elektrické infrazářiče, které poslouží pro zajištění tepla při chladných večerech.  Pro snazší ovládání pergoly, ale i rolet a infrazářičů, vám pak poslouží dálkový ovládač. Ovládání posuvné pergoly můžete automatizovat na chytrou domácnost a mít tak možnost ovládat pergolu odkudkoliv pomocí mobilu či notebooku.