Zbavte se nepojízdného autovraku raz dva a výhodně. Jak na to?

Přestal váš plechový parťák jezdit? V takovém případě ho rozhodně nenechávejte jen tak nečinně stát před domem. I když s ním nejezdíte, musíte neustále platit povinné (případně i havarijní) pojištění. Jak se ho zbavit co nejrychleji a ještě si vydělat?

Jednoduchý proces

Zdaleka nejrychlejší, nejsnadnější a nejvýhodnější cestou je pro vás výkup aut za hotové. Na tuto službu se specializují firmy, které mají certifikace k ekologické likvidaci vozidel.

Mezi ně se řadí třeba populární společnost Za hotové, která si poradí s osobními i užitkovými vozy, veterány, stavebními i užitkovými stroji, ale i s vyloženě zničenými autovraky. Zároveň za vás klidně doplatí případný leasing nebo úvěr. Problémem není ani celá flotila vozidel (pokud se například zbavujete vozového parku své firmy).

Na webových stránkách https://zahotove.cz/ vyplníte nezávazný kontaktní formulář s údaji o vozidle (značka, rok výroby, typ auta, objem motoru, druh paliva a najeté kilometry). V mžiku vám daní specialisté zavolají a navrhnou výkupní částku. Budete překvapení, kolik lze obdržet.

Hotovo za půl hodiny

Pokud nabídnutou částku odsouhlasíte, do pouhých dvaceti čtyř hodin se u vás zastaví odtahová služba dané firmy. Prohlédne si vozidlo, naloží ho a poté odveze k likvidaci. Vy na oplátku obdržíte jednoduchou kupní smlouvu bez skrytých poplatků, doklad o ekologické likvidaci vozidla a samozřejmě i sjednanou finanční částku.

Celý proces potrvá maximálně půl hodiny, takže si na něj snadno uděláte čas i v pracovním týdnu. Záleží jen na vás, jestli proběhne ráno, dopoledne, po obědě, nebo až večer. Vše je na domluvě.

Ve finále zaskočíte na příslušný úřad, kde vozidlo odhlásíte z registru. Díky tomu pozbydete povinnost platit za něj povinné ručení.