Výhodná cena strojů? Navštivte bazar s lesní technikou

Těžba dřeva je náročným oborem, který si vyžaduje vysoké investice do použité techniky. Nákup vyvážecí soupravy, harvestoru, traktorů a dalšího vybavení se může vyšplhat do miliónových částek. Bazar lesní techniky vám umožní při nákupu strojů výrazně ušetřit.

Investujte s nižšími náklady, je tu bazar lesní techniky

Výkonné stroje dokáží namáhavou a nebezpečnou činnost v lese v mnohém ulehčit. Díky jednomu stroji je možné ušetřit mzdové náklady i několika pracovníků. Zároveň bude stroj vykonávat činnost precizně a s vyšší efektivitou. Jeho pořízení ale představuje několikamiliónovou investici. Můžete si ale zakoupit použité harvestory nebo vyvážecí stroj a snížit náklady za počáteční nákup.

Harvestor k vašim službám

Dřívější pomalý a nebezpečný způsob manuální těžby s pomocí motorových pil značně změnil harvestor. Při těžbě se používá již třicet let a s jeho pomocí je možné strom pokácet, očistit od větví, rozřezat na určené díly a naskládat do hranic. Veškeré tyto úkony mu zaberou asi jednu minutu. Zároveň provádějí evidenci a měření.

Chcete takto výkonného pomocníka? Je tu harvestor prodej za zvýhodněnou cenu. Nehledejte ale nový model, prohlédněte si sortiment použité lesní techniky.

Namísto traktoru je tu vyvážecí souprava

Vyvážecí souprava John Deere 1010e má nosnost 11 tun a robustní hydraulický jeřáb. Jedná se o středně velký vyvážecí stroj, který oceníte při náročné probírkové těžbě. Vyvážecí soupravy bazar nabízí i další modely od prověřených výrobců.

Pořízením bazarové lesní techniky snižujete náklady na investice do nutného vybavení. Kvalitní stroje vám ale investici brzy vrátí v podobě vysoké efektivity a bezpečnosti práce. Veškeré stroje jsou pečlivě kontrolovány a pravidelně servisovány. Který stroj si zakoupíte jako první? Jistě se vám zalíbí nabídka John Deere 1510 e bazary.