Jak vybavit stylovou a funkční koupelnu

Hygiena podle všech ukazatelů není zrovna doménou nás chlapů. Když už se ale chceme sprchovat, koupat anebo řešit jakékoli jiné úkony s ní související, bezesporu potřebujeme mít tolik potřebný komfort. V současné době existuje naštěstí spousta zajímavých zařizovacích předmětů, jež si prostě a jednoduše zasloužíte i vy. Podívejme se tedy podrobněji, co by ve vaší koupelně rozhodně nemělo chybět.

Moderní sprchový box

Rychlá sprcha je naprosto skvělou záležitostí. Nechce-li se vám dlouho rochnit ve vaně, jděte do toho. Když až ale sprchový kout budete kupovat, nešetřete! Takové nejnovější sprchové masážní boxydokážou doslova divy. Prostřednictvím několika trysek bez problémů vykouzlí dokonalý pocit při masáží šíjí, nohou nebo jiných partií vašeho těla. Když se ke všemu přidá ještě zajímavá muzika jdoucí z integrovaných reproduktorů, není co řešit. Zapomenout přitom nelze ani na elegantní osvětlení celého prostoru.

Vana zajistí doslova lázně

Jestliže si rádi hovíte ve vaně, sprchový boxy volit s největší pravděpodobností nebudete. Naopak, vyplatí se nákup špičkově vybavené vany. K dispozici je hned několik provedení. Klasiku představuje především prostorová volně stojící vana na nožkách. Ta ovšem vyžaduje opravdu hodně velkou koupelnu. Standardně se volí rohové provedení v různých rozměrech. Pokud si koupíte vířivou variantu, můžete si užívat relaxu donekonečna.

Nepodceňte ani ostatní vybavení koupelny

Z dalších důležitých součástí místnosti určené pro hygienu jmenujme ještě speciální toaletní skříňky. Výborné jsou jak závěsné, tak i variace pod umyvadlo. Nad tím nesmí chybět prostorné osvětlené zrcadlo. Ať už potřebujete třeba dveře do niky, sprchové kouty, baterie anebo cokoli dalšího, podívejte se na nabídku eshopu levna-koupelna.cz. Za výhodné ceny si nabízeným sortimentem můžete pohodlně vybavit i vaši koupelnu.