Vytvořte si skutečný domov

Doma byste se měli cítit nejlépe, mělo by to být vaše útočiště, vaše království. Mezi bílými stěnami se však těžko hledá osobité kouzlo. Vaši originální stopu v interiéru můžete zanechat třeba na zdech, stačí si pořídit ty správné dekorace. Móda strohých bílých zdí je dávno pryč, v současné době letí tapety a samolepící dekorace.

Tapety letí

Tapety na zeď se vyrábí z různých materiálů a jsou zdobeny pestrými motivy, můžete si tak do vašeho obývacího pokoje pořídit obrázek oblíbeného města, krajiny nebo třeba vysněného automobilu. Tapety se hodí do kterékoli místnosti vaší domácnosti, stačí si vybrat tu s nejvhodnějším dekorem.

Tapeta do obývacího pokoje

Obvykle se chceme nejlépe cítit v obývacím pokoji, kde se celá rodina schází nejčastěji a tráví zde nejvíce času. Pro dokreslení příjemné atmosféry si můžete vybrat tapety na celou zeď nebo naopak pouze jako obraz. Můžete použít papírové tapety, vliesové tapety i 3D tapety. Pokud se rozhodnete pro fototapetu se vzorem, která vám v interiéru nahradí obraz, můžete zvolit přírodní motiv, který navodí dojem, že z vašeho obývacího pokoje se můžete vydat rovnou do zelené zahrady, nebo se rozhodněte pro ozdobnou bordurou ohraničený obraz vašich oblíbených zvířat.

V jídelně a kuchyni bez tapety ani ránu

Na obývací pokoj obvykle navazuje jídelna. Sem se výborně hodí prostorově méně náročné tapety, výhodné je zde použít také samolepky na zeď, které si sami uspořádáte podle vašich představ. Do jídelny se hodí motivy květin, abstraktní vzory nebo tématika s kávou či jinými pochutinami.

Myslíte si, že v kuchyni není pro tapety místo? Omyl, vyrábí se speciální omyvatelné tapety, které se používají na zeď za kuchyňskou linku, můžete si pořídit také speciální samolepící tapety pro renovaci starší chladničky.

Jak vidíte, není žádný problém vyzdobit si interiér podle vašich představ, stačí vhodná tapeta na zeď nebo samolepící dekorace a váš domov rázem ožije.