Bezva adrenalinové zážitky na červenec

Léto je v plném proudu a Vy byste si z něj i letos měli odnést krásné vzpomínky. K létu patří nejen romantika, pobyt v přírodě a sportování, ale také adrenalinové momenty. Celou řadu typů na zážitky, které byste si rozhodně neměli nechat ujít, najdete zde www.firmanazazitky.cz. Můžete se nechat zlákat například raftingovou akademií, projížďkou na Jawě, letem balónem a mnoha jinými zážitky. Adrenalinové dech beroucí můžete prožít například při indoor surfingu.V České republice byla pro indoor surfingvybudována plně vybavená Surf aréna v Praze. Svým vybavením plně nahrazuje surfařské možnosti u moře ve slunné Kalifornii. Velkou výhodou je, že v českých podmínkách si můžete surfování užít také v případě nepříznivého počasí. Ať už venku svítí sluníčko nebo prší, můžete se převléct do plavek, chytnout prkno a skočit do vln.

Surfařskou atmosféru zpříjemní rovněž vynikající beach drink na baru. Surfování začíná krátkou úvodní instruktáží, takže je tento sportovní kousek vhodný také pro naprosté začátečníky. Po několika minutách za doprovodu zkušeného instruktora můžete vyzkoušet tzv. bodyboarding neboli kontrolované surfování vleže. Až nabudete pocit jistoty, můžete se vrhnout i do nacvičování jízdy ve stoje a vychutnat si tak reálnou jízdu na surfařském prkně. Kdo ví, možná Vás tento zážitek přiměje příští rok k dovolené v Kalifornii, kde si vyzkoušíte opravdové surfování.

Bezva zážitky si odnesete také z indoor skydivingu. Ten nabízí možnost prožití omamného pocitu volnosti při lítání bez padáku. Proud vzduchu proudí až rychlostí 280 km za hodinu.