Venkovní párty v zimě – buďte králem oslav

Ani třeskuté mrazy nejsou překážkou k tomu, abyste uspořádali parádní venkovní párty. Nemusíte hosty nutit, aby si oblékli několik vrstev oblečení. Stačí si pronajmout potřebné vybavení, utratit za to málo a přichystat chytrou zábavu. Jak na to?

Po celou dobu třeba jen v tričku

I když venku panují teploty pod nulou, můžete si pobyt venku užít bez bundy, třeba jen v tričku. Stačí si vybrat vhodný párty stan. Stačí, aby měl bočnice, kvalitní střechu a bylo možné v něm bezpečně topit. Pronájem nabízí společnost AZrent. V nabídce má hned několik párty stanů a dokáže je uspořádat tak, že se do tepla pohodlně vejde až 300 osob.

Společně se stany půjčuje i praktické pivní sety (2 lavice na sezení a stůl). Je výhodou, že společnost zajistí i odbornou montáž stanu. Na žádné oslavě nesmí chybět dobré jídlo, překvapte hosty tím, že si pochutnají na grilovaném seleti. AZrent nabízí i pronájem grilu. Seženou vám případně i sele nebo kýtu, takže máte o další starost méně.

Kromě grilu na sele má i menší grily s pečícím kamenem, na kterých rychle a snadno připravíte pochoutky, jako jsou steaky, klobásy, hermelíny aj. Informace o ceně najdete na stránkách půjčovny grilů na sele firmy AZrent.

Překvapte drinky a zábavou

Není nic horšího, než když se hosté na oslavě nudí. Pro zábavu si můžete zahrát například „čelovku“. Na čelo hostům nalepíte papírky se jménem nějaké pohádkové postavy a host musí uhádnout, kým je. Ostatní ale na jeho otázky mohou odpovídat jen ano či ne. Zpestřením je taneční soutěž – například s jablkem mezi čely tanečníků. Komu spadne na zem, vypadává, až zbude poslední pár. A co k pití? Určitě se bude hodit klasika v podobě piva a vína. Třešničkou na dortu pro každého hosta bude míchaný drink. V tomto článku najdete hned několik receptů na vynikající drinky. Jsou to klasické letní koktejly, které se v zimě stanou příjemnou změnou.