Věděli jste, že na poplatcích za energie lze ušetřit až několik desítek procent?

Asi těžko bychom si dokázali představit život v moderní době bez energie jako jsou elektřina, plyn, teplo či světlo. Za tyto služby ale platíme velmi vysoké ceny, se kterými nic moc nezmůžeme. Proč má tedy Váš soused všechnu energii levnější až o 30%?

Dodavatelé energetických služeb totiž obvykle poskytují jednu stejnou cenu téměř všem svým zákazníkům. Noví zákaznici jsou však výjimkou (nižší cenu získali jen na několik měsíců a je velmi pravděpodobné, že je na ni dodavatelé nalákali). Dále mohli podepsat smlouvu s dodavatelem na delší dobu (což je jednak svazující a navíc i přes to dodavatelé cenu mírně navyšují). Tím se dostáváme k jedné zajímavé věci. Dodavatelé energií mohou poskytovat nižší ceny, jenže očividně nemají chuť. Právě proto zde jsou firmy, jako například Energetická kancelář, které shánějí a auditují dodavatele tak, aby zákazník dostal ty nejlepší podmínky ze tu nejnižší cenu.

Právě proto jsou vyhlašovány tzv. soutěže, kde se dodavatelé o zákazníky utkávají. Vítězem se poté stane dodavatel, který nabídne ty nejlepší podmínky za co nejnižší cenu.

Největší výhodou služby – kromě nejnižších cen – je to, že vy neděláte vůbec nic. Proč se koneckonců trápit se zbytečnou byrokracií. Energetická kancelář za vás vyřídí všechno to zdlouhavé papírování. Vše co je od vás potřeba je jen podpis. Ale ani to pro Vás není zátěží. Kurýr přijede až k Vám domů i se smlouvou a v případě jakýchkoliv nejasností vše vysvětlí.

Energetická kancelář je na trhu déle než 10 let a je s ní spokojeno více než 100 tisíc zákazníků. Již svým zákazníkům ve spolupráci s dodavateli ušetřili více než 100 milionů korun.

Jedním z nich se můžete stát i vy.

V případě zájmu se můžete dozvědět více v tomto článku o tom, jak Energetická kancelář šetří výdaje za energie.