S regálovými systémy nastolíte ve skladu pořádek

V podstatě nezáleží na tom, v jakém segmentu působíte, protože regálové systémy nacházejí uplatnění ve skladech různého charakteru. Potřebujete skladové prostory pro obchod, autodílnu, nebo třeba i domácí dílnu? S regály se můžete vyhrát, nainstalujete je prakticky kdekoliv, klidně i do sklepa, když na to přijde. Pochopitelné však je, že ne vždy se hodí stejný typ regálu, a proto je nezbytné zohlednit několik různých faktorů.

Ideální je nechat si navrhnout regálové systémy přímo od designérů, již mají v dané oblasti dlouholeté a bohaté zkušenosti. V českých končinách působí například společnost STORAGE CZ, která vám nabízí možnost sestavit si regál podle svých představ, a to přímo skrze webové rozhraní.

Jak si navrhnout regálové systémy?

Předtím, než se do výběru vůbec pustíte, byste si měli ujasnit, o jaké regály máte zájem. Chcete regál na uskladnění pneumatik, nebo byste potřebovali spíše paletovou variantu? Stačí jít na webovou stránku storagecz.cz, kde si vyberete konkrétní typ regálu, zvolíte počet polic, výšku sloupce, vzdálenost polic, šířku, hloubku a ještě i nosnost polic. Podle zvolených parametrů se vám ukáže sestava, která naplní vaše očekávání.

Skladový prostor se specifickým řešením

Společnost STORAGE CZ navrhovala skladové systémy i pro velké hráče, jako jsou Samsung Slovakia, IKEA, Kia Slovakia či Whirlpool. Produktové portfolia profesionála je poměrně pestré a sehnat u něj můžete také přepravky z kartonplastu, které se vyznačují nízkou hmotností, ale přitom vysokou odolností vůči chemickým látkám, vodě či páře. V případě potřeby vám také zajistí přepravky v barvách, jež odpovídají vaší firemní identitě. Všechno záleží pouze na domluvě.

Pouštíte se do rekonstrukce či vybavování nového skladu? STORAGE CZ se stane vaší pravou rukou.