První dojem je důležitý. Jak zařídit předsíň?

V podstatě nezáleží na velikosti předsíně, protože v každém případě se jedná o jakousi vstupní bránu do vašeho rodinného domu, respektive bytu. Pokud se sami chcete cítit příjemně ihned po příchodu domů, na vybavení a celkovém provedení předsíně by vám mělo záležet. Se správným nábytkem nastolíte i v tak specifické místnosti zorganizovaný pořádek, jenž příjemně zapůsobí také na pozvané hosty.

Předsíň je místnost, kterou nejen vy, ale také vaši návštěvníci spatří jako první. Pamatujte, že první dojem je důležitý, a proto by daný prostor měl být funkční, praktický a především vkusný.

Předsíňová stěna

Dominujícím prvkem se stane předsíňová stěna. Často bývají dané stěny multifunkční, což znamená, že zajišťují věšáky na kabáty a bundy, úložný prostor na sezónní věci, botník, lavici i zrcadlo. Víceúčelový nábytek je do malých místností, jako bývají právě předsíně, jako stvořené.

Velké oblíbenosti se těší sedací botníky, jež kombinují sedací lavičky s úložným prostorem. Disponují nadčasovým vzhledem, nezabírají příliš místa a jsou vhodné tam, kde se nevlezou předsíňové stěny.

Botník

Patříte mezi příznivce klasických botníků? Při výběru takového nábytku si dejte pozor, aby měl dostatek místa pro všechny boty. Zajímat by vás měla hloubka, protože někteří pánové mají velkou nohu, a potom se jejich boty do botníku nevlezou.

Kompletní vybavení do předsíně objednáte i přes internet, například v oblíbeném e-shopu Atan.cz zaměřujícím se na nábytek. Sáhnout tedy můžete nejen po praktické stěně, ale i jednoduchém botníku. Sortiment je opravdu široký a přijde si na své každý. Spokojení budete nejen s pestrostí nabídky, ale také s rychlou dodávkou, kvalitou a cenou. Internetový obchod má k dispozici i online chat, kde se můžete poradit, pokud si nevíte s něčím rady.