Klidný život v luxusní vile v Praze

Dostali jste se do fáze, kdy si chcete pořídit pěkné bydlení, ale nevíte, zda se rozhodnout pro bydlení ve městě či někde daleko od jeho rušivého vlivu? Chcete to mít blízko do práce, ale také byste se rádi obklopili přírodou a tichem? Představujeme vám projekt Vily Chuchle, který nabízí kompromis.

Vizualizace okolí ve Velké Chuchli. Zdroj: http://www.vilychuchle.cz/

Velká Chuchle

Na okrajové části Prahy se nachází nová čtvrť, kam se stěhují rodiny s dětmi užívajíce si klidu a ticha a zároveň nejsou odříznuti od města. Mají zde mateřskou školu, základní školu, knihovnu, obchody a další zařízení ať již pro trávení volného času či ordinaci obvodního lékaře. Okolí je lemováno přírodou a nabízí tak mnoho možností jaké podnikat výlety do okolí. Chráněná krajinná oblast Český kras, která se v blízkosti Velké Chuchle nachází, slouží ke krásným procházkám: na hrad Karlštejn, k vápencovým lomům, nebo k projížďkám na kole v okolí řeky Berounky.

Ticho, soukromí a klid v hlavním městě? I to je možné. Zdroj: http://www.vilychuchle.cz/vizualizace-exterier

Luxusní vily v Praze

Projekt Vily Chuchle nabízí hned několik možností, jaký si vybrat domov. Nabízí hotové patrové novostavby s terasou a rozlehlou zahradou vhodnou k okamžitému nastěhování. Další možností je zakoupení stavby s pozemkem, přičemž realizace interiéru zůstává zcela na vás. Pokud máte se stavbou velké plány, můžete si vybrat možnost s hrubou stavbou vily, nebo jen zasíťovaný pozemek se stavebním povolením.

Nejlépe si uděláte představu, když si okolí prohlédnete sami na vlastní oči.  Udělejte si malý výlet a přesvědčte se o výhodách projektu Vily Chuchle sami.