Při stavění klecí a voliér nezapomínejte na výletová okna

Už jste slyšeli o tom, že si klece pro ptáky můžete postavit doslova jako stavebnici? Mnozí lidé se ještě stále dřou a staví klece pro ptáky či případně voliéry pro exotické ptactvo tak, že pracně natahují pletiva a často si při tom i ublíží. Naštěstí se na trh dostaly stavebnice ALUHOBBY, které opravdu nejsou stavebnicemi pro děti, ale jsou to stavebnice pro dospělé. V současné době lidé touží dělat věci zábavně a rychle, tyto vlastnosti stavebnicový systém má.

Ještě donedávna si lidé chodili pro klece nebo voliéry do chovatelských potřeb. Jenže pracné převážení a následná snaha zakomponovat klec na místo, kde měla stát, bylo opravdu vysilující. Proto se nemůžeme divit tomu, že se stavebnice ALUHOBBY staly tak oblíbené.

O co se jedná?

Jak již bylo zmíněno, jedná se o propracovaný a velice promyšlený stavebnicový systém, z něhož je možné snadno postavit nejen klece pro ptáky, ale také venkovní voliéry. V každé krabici stavebnice jsou přesně nařezané hliníkové profily a další součástky, z nichž vytvoříte vysněnou klec pro vašeho okřídleného mazlíčka. Nesmíme samozřejmě zapomenout na manuál, který je obsahem balení.

A jak také bylo zmíněno, díky tomu, že se skutečně jedná o stavebnici, je to zábavný, rychlý a snadný způsob, jak své ptáky potěšit. A taky potěšíte sebe, protože se u stavění skvěle zabavíte.

Nezapomínejte na výletová okna

Při stavbě voliéry či případně klece pro ptáky je třeba dbát na jedno, a sice na výletová okna. Ta umožní ptákům roztáhnout křídla. U stavebnic ALUHOBBY jsou vysouvací okna celohliníková, naprosto jednoduchá a také zateplená.

Samozřejmě mohou, ale také nemusí být součástí právě vaší voliéry nebo klece. Je to jakási inovace klasických stavebnicových voliér a klecí, každý si musí sám zodpovědět, jestli tuto inovaci ocení či o ni spíše zájem nemá.