Podívejte se na výhody papírových ručníků

V rušném světě komerčních prostor je hygiena nesmlouvavá. Při řešení možností ohledně sušení rukou se jeví papírové ručníky jako dobrá volba. Proč?

Sušení rukou je nezbytné k úspěšné hygieně

Pokud i vy vlastníte komerční prostory, kde jsou také veřejné toalety, pak patrně řešíte otázku ohledně sušení rukou. Protože jsou celé vaše prostory zařízené tak, aby působily reprezentativním dojmem, kladete důraz i na toalety a umývárny. Protože tyto místnosti ve vašich klientech zanechávají nezapomenutelné pocity. Pokud jsou toalety upravené, čisté a esteticky pěkně zařízené, vyvolají v návštěvnících příjemné pocity. A ty jsou pro váš budoucí byznys více než důležité.

Pro sušení rukou se v umývárnách nejčastěji používají elektrické vysoušeče, látkové či papírové ručníky. Zatímco elektrické vysoušeče představují velké počáteční výdaje a nutnost pravidelných servisů, látkové ručníky představují každodenní starost s praním, sušením a uskladněním. Na rozdíl od těchto dvou jsou papírové utěrky levné na pořízení a hygienické, protože jsou jednorázové. Jaké další výhody mají?

Zásadní je hygiena

Papírové ručníky představují účinnou ochranu před šířením patogenních zárodků. Na rozdíl od vysoušečů, které mohou ve vzduchu cirkulovat bakterie a viry, papírové ručníky rychle absorbují vlhkost, čímž zajistí správné vysušení rukou a snižují křížovou kontaminaci.

Udržitelnost vůči životnímu prostředí

Na rozdíl od elektrických vysoušečů a látkových ručníků jsou papírové ručníky ekologickou volbou. Produkty Papernet jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů a dají se snadno recyklovat, čímž přispějete k větší oběhové ekonomice.

Nízké náklady na údržbu

Výrobky Papernet nabízejí produkty v různých velikostech. Každý podnikatel si snadno vybere požadovanou velikost na libovolné období. Odpadají tak velké počáteční náklady a další starosti spojené s používáním, protože jde o jednorázové produkty. Papírové ručníky skládané jsou tedy ideální volbou při výběru vhodných doplňků do vaší umývárny.