Nechte se obklopit dřevěným královstvím

Život v dřevostavbě je populárním trendem, který zaplavil Českou republiku jako tsunami. Každý touží po krásném bydlení a dřevostavby ho umí zajistit za velmi příznivé ceny. To je ovšem jen jeden z mnoha důvodů, proč si je lidé vybírají namísto klasických zděných domů.

Moderní dřevostavba je skvostným důkazem, že cihly a tvárnice už jsou passé. Moderní dřevostavby nejsou pouze ze dřeva, jejich základem je velmi pevná konstrukce z dřevěných KVH hranolů, která je doplněná o velmi inovativní izolační vrstvy a další materiály. Výsledkem je moderně vyhlížející dům, o kterém byste ani neřekli, že jde o dřevostavbu. Fasádní a ostatní prvky se od klasických domů nijak neliší.

Rozdíl ve vlastnostech

main (2)Hlavní rozdíl poznáte při samotném bydlení. Nejprve vás zaujme rychlost celé výstavby, ta je u dřevostaveb pouhé 3 měsíce. Takto rychle dělá dřevostavby na klíč česká společnost HP DOMY s.r.o. Výstavba je rychlá proto, že jde o suchý typ výstavby, u kterého nejsou žádné zdlouhavé mokré procesy vyžadující vysychání. Dřevostavbu tak lze začít stavět v kterémkoliv ročním období.

Díky moderním izolacím dřevostavby skvěle izolují teplo i hluk, bydlení v tomto typu stavby znamená vysoké úspory za energie. Lze si nechat postavit dřevostavbu kdekoliv po ČR. Jsou zde také štíhlejší obvodové stěny, které zajistí více podlahové plochy. Jejich exteriér i interiér je luxusní a pokud vás dřevostavby zaujaly, můžete si vybírat z velkých rodinných domů i z menších bungalovů, každý z nich je zárukou příjemného bydlení pro vás i celou vaší rodinu.