Chcete bydlet chytře? Zvolte si dřevostavbu

Není žádnou novinkou, že ekologické domy dokáží nabídnout levnější a energeticky úspornější řešení než klasické zděné zástavby. To je také hlavním důvodem, proč se tak masivně rozšiřují, většina lidí chce bydlet moderně a staré trendy nechat minulosti.

Pokud se i vám zamlouvá volba moderních trendů, vsaďte na dřevostavby, jedná se o moderní domy, které jsou zhotovené z materiálů šetrných k životnímu prostředí. Nabízí celou škálu výhod, kterými převyšují klasické zděné domy. V první řadě vás možná zarazí jejich vzhled, ten totiž není dřevěný, jak jste možná očekávali. Moderní dřevostavby jsou k nerozeznání od běžných domů a je to dáno tím, že se fasádní prvky jinak neliší. Vše ostatní je ovšem jiné, od způsobu výstavby až po vlastnosti celého domu.

Čím vás dřevostavba potěší

MODERN1-3Dřevostavby mají skvělé izolační vlastnosti, skvěle izolují jak teplo, tak i hluk. Můžete se u nich tedy dočkat velké úspory za vytápění. Zcela jistě si zamilujete štíhlejší obvodové zdi, celý dům je lehčí a nabízí mnohem více podlahové plochy, než nabízí klasický zděný dům, v průměru až o 15m2. Jejich kostra je tvořena z pevných dřevěných KVH hranolů. U dřevostaveb se využívají také desky FERMACELL, izolace ISOVER a další kvalitní materiály.

Kdo vám dřevostavbu postaví

Na stavbu moderních dřevostaveb se specializuje česká společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o., která zajišťuje levné dřevostavby na klíč. Můžete si vybrat ze široké škály domů, od malých až po velké, každý znich vás zaujme luxusním vzhledem a nízkou pořizovací cenou. Na dům nemusíte nijak dlouho čekat, realizace trvá pouhé 3 měsíce. Tak krátké doby výstavby bylo dosaženo tím, že stavba postrádá jakékoliv mokré procesy vyžadující vysychání, jde tzv. o suchý způsob výstavby. Dřevostavby vás uspokojí ve všech ohledech a zajistí vám příjemné místo pro život.