Stavebniny Bosta

Nevíte, na koho se obrátit při nákupu stavebnin v Praze? Zkuste Stavebniny Bosta. Určitě vás nezklamou.

Chystáte se splnit si sen a postavit si domek? Nezapomeňte věnovat dostatek času důkladnému výběru stavební firmy. Víte například, že existují stavební firmy, které nejenom, že vám stavbu naprojektují a provedou, ale které vám také prodají veškerý doplňkový sortiment? Jednou z nich je stavební firma Bosta holding, a.s., kterou najdete v Praze.

Městská část Praha-Krč se stala sídlem stavební firmy, na kterou se můžete obrátit i tehdy, když nic nestavíte ani neprovádíte rozsáhlou rekonstrukci, pro kterou byste potřebovali služeb firmy. Provozuje totiž samostatnou prodejnu s názvem Stavebniny Bosta, ve které vám poradí a zajistí veškeré stavební materiály i v případě, že si chcete předělávat na vlastní pěst.

Vlastní sklad výhodou pro všechny!

A taková prodejna, kde naleznete opravdu širokou nabídku všemožných stavebních materiálů, ale i stavebních doplňků nebo třeba nářadí, je přeci pro každého domácího kutila ráj. A co teprve, když k tomu připočítáme fakt, že v případě nákupu nad 5000Kč vám všechny objednané a nakoupené stavebniny dovezou po Praze zdarma. Zoufat si přitom nemusejí ani mimopražští. Dovoz stavebnin totiž firma nabízí i za hranice hl.m.Praha, a to za slušnou cenu. V případě dodávek do 2 tun si můžete svůj materiál nechat dopravit za cenu od 290Kč.

Vlastní prodejna stavebnin, jíž firma disponuje, se vám ale nevyplatí pouze tehdy, pokud se vrháte do stavebních úprav sami. Její dobrou zásobenost všemožnými stavebními materiály oceníte i tehdy, pokud si stavbu či rekonstrukci necháte vykonat přímo od ní. Důvod je prostý. Díky vlastnímu skladu stavebnin v Praze lidé v Bostě nemusí ztrácet čas čekáním na dodávky zboží od výrobců a mohou tedy pracovat rychleji.

Kvalitní materiály, kvalitní práce.

A kvalita? Tak o tu se v žádném případě nemusíte obávat. Firma je opravdu „ostřílená“. Na trhu působí už přes 20 let a za tu dobu realizovala velké množství nejrůznějších stavebních projektů pro velmi různorodou klientelu. Zkušenosti mají se stavbami rodinných domů i vil, s rekonstrukcemi všeho druhu či třeba s tvorbou zateplení. Stavební práce prováděli například i pro Kongresové centrum v Praze a podíleli se na opravách Staroměstské radnice, Tančícího domu nebo domu Matky Boží v Celetné ulici.

K takto významným stavebním úpravám samozřejmě patří ty nejlepší certifikované stavební materiály od předních výrobců. Právě ty najdete v nabídce jejich stavebnin v Praze. Řeč je například o výrobcích značek Knauf, Ytong, Ceresit, Masonite, Quck Mix a mnoha dalších. A když náhodou v jejich nabídce nenaleznete přesně to, co hledáte, nebo se stane, že daný produkt není na skladě, můžete si ho bez rozpaků objednat. Spokojenost všech klientů je totiž pro tuto firmu stále ještě prioritou.

Sháníte kvalitní stavebniny v Praze? Bosta je určitě dobrou volbou!