V luxusní dřevěné chatce můžete bydlet už dnes

Vlastníte-li pozemek, na kterém plánujete stavět a zároveň zde v průběhu stavby chcete bydlet, nemusíte si pořizovat maringotku ani mobilheim. Existuje levnější řešení, které není tak nákladné, a přitom se zde budete cítit pohodlně a s trochou úprav zde přečkáte i zimu. Luxusní dřevěné chatky nabízejí dostatek prostoru a pohodlí i pro náročnější uživatele, starší osoby a samozřejmě i pro děti.

Neutrácejte za mobilheim, stačí vám dřevěná chata

Zahradní domky pro vaši zahradu, které vyrábí firma Herold, jsou ze dřeva, mají okna, dveře, terasu a jsou pokryty kvalitní střešní krytinou. Pokud máte na pozemku přípojku, není problém zavést do chatky i elektřinu. A tak se koupí zahradního domku dostanete pod desetinásobek ceny, než byste dali za mobilheim, který byste v momentě dokončení stavby byli nuceni pod cenou prodat. Kdežto domky Herold jsou i do budoucna využitelné jako kvalitní bydlení pro návštěvy, útočiště pro děti, jako domky na nářadí a dílenskou i zahradní techniku.

Ideální chatka k vodě a do přírody

Nevadí, že zrovna nestavíte. Možná máte pozemek u vody či v přírodě a uvažujete nad příjemným útočištěm na léto, kde se před parnými slunnými dny chcete ukrýt, relaxovat na rybách či při prázdninovém pobytu s dětmi. Variabilita nabízených dřevěných chatek je neomezená díky kvalitním materiálům, jako je severské dřevo a neprodyšná střešní krytina. Pokud chcete udělat radost svým rozpustilým ratolestem, pořiďte jim dětské domečky a uvidíte, že o dětech nebudete vědět.

Zahradní domky vám umožní nebydlet špatně

Dřevěné domky Herold navíc vynikají precizním provedením exteriéru i interiéru a dlouhou životností. Jejich pořízením si vytváříte další zastřešené prostory pro svou zahradu či pozemek. Zahradní domky jsou díky nízké ceně snadnou pořizovací záležitostí také pro kempy, tábory anebo dětská zařízení, jejichž zřizovatelé přemýšlejí nad výhodnou investicí do stabilních příbytků. Snadná montáž i demontáž z domků Herold vytváří mobilní přístěnky, jež lze v případě potřeby snadno přemístit na další místo určené k pobývání dospělých i dětí.