Obal prodává – zajistěte, aby vaše zboží mělo ten nejlepší

Pokud chcete dát zákazníkům na první pohled najevo, že se váš produkt kvalitou vymyká běžné konkurenci, je vhodné použít luxusní obal, který vyvolá v zákaznících pocit, že si kupují něco opravdu výjimečného. Jedním z nejlepších řešení je umístit vaše zboží do kovové reklamní plechovky s potiskem, nebo do luxusního papírového tubusu, které dokážou proměnit jakékoli produkty v exkluzivní zboží, vhodné například jako dárek.

Reklamní plechovky či papírové tubusy promění produkt v luxusní dárek

Pokud hledáte reklamní plechovky či papírové tubusy v Praze, určitě nešlápnete vedle, pokud oslovíte reklamní agenturu Bluearrow.cz. V jejich katalogu si můžete vybrat z tisíců nejrůznějších tvarů a velikostí, které osloví každého. Plechovky i tubusy vám zde ozdobí vysoce kvalitním offsetovým tiskem, který nejenže úžasně vypadá, ale také hodně vydrží. Pokud se vaši zákazníci rozhodnou si obal po spotřebování nechat, například jako dekorační předmět či praktickou nádobu na uskladnění drobných předmětů, promění se rázem v dokonalou reklamu, která bude šířit povědomí o vaší firmě celá léta.

Plechovky a tubusy s potiskem nabízejí nekonečnou variabilitu

Reklamní plechovka i papírový tubus mohou být ozdobeny ozdobným embosovaným nebo debosovaným prolisem, který dodá grafice obalu dokonalý 3D vzhled. K dispozici jsou tisíce velikostí a nejrůznějších tvarů, což umožní přizpůsobit obal prakticky jakémukoli produktu. Můžete mít plechovku čtvercovou, obdélníkovou, kulatou, oválnou nebo s některým z řady dalších speciálních tvarů. Všechny plechovky i tubusy v Bluearrow.cz jsou certifikovány pro styk s potravinami a každou vám zde ozdobí trvanlivým plnobarevným tiskem zcela podle vašich představ což vašemu zboží zajistí obal, který bude naprosto jedinečný. Limitem je pouze vaše fantazie.