Levný tisk reklamních předmětů

Málokde si objednáte tisk vizitek, letáků, katalogů, brožur, plakátů, bloků, vstupenek a spousty jiného propagačního a reklamního materiálu, jako je tomu u rodinné Abc tiskárny v Chotovicích u Tábora. Tato tiskárna poskytuje zákazníkům komplexní polygrafické služby. Vysoká kvalita, ale i levné ceny zaručuje použití ofsetového, digitálního a velkoformátového tisku, který si zákazník může objednat online na firemním e-shopu. Online je pak i kalkulace tisku.

Levný potisk obálek

Tiskárna provádí potisk obálek s okénkem i bez okénka. Tuto službu mohou využívat firmy, úřady, neziskové organizace, různé instituce ale i podnikatelé. Získají kvalitně potištěné obálky s názvem své firmy, případně i s logem, resp. s názvem příslušného úřadu nebo instituce, ale i s jakýmkoliv jiným motivem. Ofsetový potisk obálek se provádí na kvalitních tiskových strojích Adast, digitální tisk zase na tiskárně Xerox. V ceně tisku je zahrnuta i cena samotné obálky. Příprava návrhu není příliš náročná, ale přesto je dobré oslovit profesionální grafiky Abc tiskárny. Na příjemce takto kvalitně potištěných obálek uděláte dobrý dojem, což přispěje i ke zvýšení vaší prestiže na trhu.

Levný tisk brožur

Mezi často používané a oblíbené propagační materiály patří také brožury. Pro mnohé zákazníky jsou levnější alternativou katalogů, neboť levný tisk brožur znamená o mnoho méně nákladnou investici než tisk objemného katalogu. Abc tiskárna nabízí několik typů brožur. Velice praktická je brožura se šitou vazbou V1, jejíž výhodou je, že se snadno otevírá a po otevření drží na žádané stránce, aniž by se neustále samovolně zavírala.

Výhody služeb Abc tiskárny

Abc tiskárna působí na trhu již více než 28 let. Vedle garantování vysoké kvality digitálního, ofsetového i velkoformátového tisku, zaručuje tiskárna také krátkou dobu zpracování zakázky, tisku a expedice. Zákazníkovi poskytuje průběžné informace o stavu jeho objednávky. Tiskárna realizuje nejen samotný tisk levně, ale i dopravu vyhotovené zakázky prostřednictvím PPL, Zásilkovny, DPD nebo České pošty je levné. Pokud se jedná o Táborsko, anebo celková cena zakázky převyšuje částku 3 tisíc korun, je doprava zdarma.