Bydlete moderně hned vedle parku. Podívejte se na novou lokalitu na Žižkově!

Pokud patříte mezi milovníky aktivního životního stylu a přitom je pro vás důležité, abyste bydleli v lokalitě, kde si i odpočinete, nutně to neznamená, že musíte bydlet mimo město. Takovým příkladem je třeba Praha, kde před lety vypukla móda bydlet v satelitech kolem Prahy. Postupem času se však ukazuje, že satelitní bydlení nevyhovuje rozhodně každému, protože jsou zde horší dojezdové vzdálenosti a celkově nemáte město až tak na dosah. Lidé tak stále více chtějí bydlet přímo v Praze, přičemž moderní bydlení vám může nabídnout třeba nově vznikající lokalita Byty u parku.

Byty u parku mají něco pro každého

Tato lokalita se nachází na Praze 3, tedy v městské části Žižkov. Především se jedná o byty, které jsou v přímém sousedství právě s parkem, kdy v tomto případě se jedná o park Židovské pece. Projekt Byty u parku tak nabídne mnoho milovníkům sportu, jelikož do blízkého parku si můžete jít třeba zaběhat nebo si zde odcvičit svůj pravidelný street workout. Mnoho příležitostí je zde také pro cyklistiku. Dokáže nabídnout zázemí také lidem, kteří vyhledávají klid a relaxaci, k čemuž je skvělý jak park a celkově velké množství zeleně v okolí, tak samotné byty. Byty je totiž nabízejí:

  • Terasy
  • Balkony a lodžie

Díky tomu mají byty členitou architekturu, což znamená, že je zde spousta soukromí. Přitom nemusíte být doma, ale kdykoliv vyjdete ven a jste na vzduchu v propojení s okolím. Také byty a jejich interiéry jsou chytře koncipovány tak, aby se do nich vždy dostalo dostatek světla, což je pozitivní pro naši psychiku.

Okolí vhodné pro společenský život

Člověk ale není živ pouze sportem či relaxací, ale také městským ruchem. Ačkoliv se rezidenční projekt byty Praha 3 nachází v klidné a pro život příjemné lokalitě, nedaleko to máte třeba na přilehlé Vinohrady. Je zde řada míst, kde můžete posedět s přáteli u dobré kávy nebo se vydat třeba na nákupy. Do budoucna zde vyroste také nové městské centrum, které možnosti v místě ještě rozšíří.