Kontejnerová doprava: skvělý pomocník při stavbě i rekonstrukci

Na Vyškovsku již několik let působí firma Cetkovský, která disponuje kontejnery na přepravu nejrůznějšího materiálu včetně tolik žádaného odvozu suti. Obyvatelé i právnické osoby tak mají ve Vyškově, ale i v jeho okolí včetně Prostějovska a dalších města obcí v tomto regionu jedinečnou možnost objednat si kontejner k různým účelům.

15Zrovna tak mohou tyto služby využívat chataři a chalupáři na Vyškovsku a v okolí obcí tohoto moravského regionu. Kontejnerová doprava Vyškov je velmi výhodná. Kdo vyklízí starý dům, sklepy, dvory, zahradu či jiné zanedbané prostory, prostě si objedná velkoobjemový kontejner, do kterého může naložit veškerý odpad, staré harampádí, zbytky stavebních hmot či jiné nepotřebné věci. Pokud si někdo netroufá na tyto vyklízecí práce sám, nebo nemá čas či jiný důvod, může si vyklizení objednat rovněž u firmy Cetkovský. Kdo zvládne kontejner naplnit za dva dny, ušetří nemálo peněz, neboť v takovém případě bude mít přistavení i odvoz kontejneru zdarma.

Široká škála služeb

Součástí služeb firmy Cetkovský je rovněž ekologická likvidace závadného odpadu, stavební sutě a jiného materiálu. Zákazník obdrží o provedení ekologické likvidace potvrzení, které mu bude sloužit při případné kontrole orgánů životního prostředí. Odvoz odpadu, stavební sutě i jeho likvidaci mohou plně využívat stálí i přechodní obyvatelé, ale i malé firmy sídlící ve Vyškově, Prostějově a v okolí těchto měst, stejně tak ale i v obcích Plumlov, Tovačov, Kralice na Hané, Určice, Lutín, Olšany u Prostějova, Brodek u Konice, Ptení, Protivanov, Pustiměř, Ivanovice na Hané, Němčice a další.

Další službou poskytovanou firmou Cetkovský je dovoz stavebního materiálu, jako je písek, štěrk, dřevo, ale i míchaný beton. Začínající stavebníci si mohou objednat i provedení zemních prací včetně vybudování základové desky. Kromě pomoci při stavbách zajišťuje firma i demolice starých objektů včetně likvidace a vyklizení prostoru. Výhodou pro stavebníky je také možnost pronájmu stavební buňky na dobu stavby.