Byty na prodej 1+kk patří k často vyhledávaným

Jsou to především svobodní lidé, jež dávají přednost menším bytovým jednotkám. Občané nenároční na prostor, kteří v takovém bytě vidí i vidinu výhodné investice do budoucna. Daný prostor lze totiž velice úspěšně pronajímat.

Pakliže máte také zájem o podobný byt, určitě jej pořiďte v hlavní metropoli. Právě tam je poptávka po bydlení největší a zároveň nejlukrativnější. Na výběr máte hned několik desítek developerských projektů, rozesetých po celém území Prahy.

Nové byty na prodej v Praze

Chcete-li nalézt vhodné byty na prodej 1+kk, pak se můžete inspirovat některým z následujících developerských projektů.

  • Britská čtvrť
  • Prosek Park
  • Malý háj

Jde o populární stavební díla, mnohdy realizovaná v úspěšných etapách. O kvalitě bydlení tak vypovídají desítky až stovky lidí, které okupují několik let postavené původní domy. Nové byty na prodej v Praze jsou spojeny především se jmény významných developerských společností, jež na trhu působí dlouhá léta.

Bytové jednotky, od nichž lze očekávat precizní zpracování exteriérů a nápadité řešení interiérů. Obvykle jsou součástí bytů i balkony, terasy, lodžie nebo předzahrádky v přízemí. Ochuzeni nebudete zkrátka o nic.

Cenově výhodné byty Praha 9

Při procházení nejrůznějších projektů vám v paměti mohla utkvít také lokalita Praha 9. Ta je známá pro svoji všestrannost a vynikající dopravní dostupnost. V poměrně blízkém okolí naleznete vše, od škol, přes restaurace, obchodní domy, sportoviště, až po kulturu zábavu a veřejné služby.

Není se proto čemu divit, že byty Praha 9 lze s klidným svědomím označit za výhodnou investici. Důkazem toho jsou stavební díla, jako Park Hloubětín, Harfa Park VI, Pozemky Počernice či Bydlení Vinoř.

Pořiďte si vlastní obydlí za skvělé ceny, s nímž bude spjat patřičný komfort a pohodlí.