Chcete odolný plot? Zvolte svařované kovové panely

Rozhodli jste pro stavbu nového plotu, ale nejste si jisti, který materiál bude ten správný? Chcete, aby váš plot vydržel několik generací? Co takhle vsadit na svařované kovové panely, které patří k velice oblíbeným materiálům. Navíc se jedná o velice odolný a elegantní plot.

Výhody kovových panelů

Předností svařovaných kovových panelů je zejména jejich vysoká odolnost, pevnost a dlouhá životnost. Dále je pro ně typická snadná a rychlá montáž, kterou zvládne úplně každý. A plot bude hotový během několika hodin či dnů, což samozřejmě záleží na ploše oplocení. Vybírat lze ze dvou variant, a to panely ploché – 2D a panely s prolisem – 3D. Svařované panely jsou dodávány v základní povrchové úpravě v zeleném, antracitovém, zinkovém a železném provedení. 

Kde objednat materiál?

Svařované kovové panely můžete zakoupit online na stránkách plot-eshop.cz. Na tomto e-shopu najdete i veškeré další materiály, které využijete při stavbě plotu. Chybět by vám rozhodně neměli podhrabové desky a držáky pd. V e-shopu najdete také nosník plotových polí, silnostěnné jeklové sloupky, plotové sloupky kulaté a další potřebný materiál pro stavbu plotu. A pokud si na montáž plotu sami netroufáte, tak můžete využít služby montáže plotu na klíč.

Zástěna pro zajištění soukromí

O soukromí na vašem pozemku se pak postarají plotové zástěny. Nejčastější uplatnění nachází zejména stínící tkaniny, které jsou vyráběny v různých formách propustnosti. Stínící tkaniny jsou nabízeny v zelené a antracitové barvě a jejich aplikace na plot není nikterak složitá. Jejich výhodou je také příznivá cena. Avšak zvolit můžete i jiné druhy materiálů, jako jsou rákosové rohože či plastové stínící pásky. Neobvyklou variantou je pak umělý živý plot, který nabízí skvělé zastínění a atraktivní vzhled.