K podnikání se hodí vlastní reklamní a prodejní stánek

Začalo prodejně nejúspěšnější období roku. Mnoho podnikatelů bude shánět zakázky na další rok, další prodávat zboží pro vánoční trh. Právě v tomto období jsou totiž obraty největší. Jak jste na tom s vhodným místem prodeje? Nehodil by se vám vlastní prodejní stánek?

Patříte mezi podnikatele, kteří prodávají na vánočních trzích? Ne všude vám města či pořadatelé nabídnou zdarma, ev. za symbolický poplatek, stánek. Mnohdy jsme závislí sami na sobě, nebo komplikovaně a draze stánek pronajímáme. Mít vlastní se hodí z mnoha důvodů. Třeba proto, že nás to stojí pouze investici na začátku. Stánek pak máme vždy k dispozici a můžeme se rozhodovat na poslední chvíli, jestli na některou akci vyrazit, či nikoliv. Máme též možnost si své prodejní místo obrandovat a podpořit tak ještě více prodej svých výrobků, případně služeb. Pokud se bojíte, že byste museli stánek složitě převážet, stavět a zas demontovat, toho se bát nemusíte, pokud si zvolíte chytré řešení – prodejní stánek v podobě nůžkového stanu.

Nůžkový stan je chytré řešení s velkou variabilitou

Využít jako prodejní či reklamní stánek nůžkový stan je vynikající volbou. Variabilita je obrovská. Vybrat si lze z dostupných velikostí, které začínají na 2×2 metrech, ale můžete si volit i stánky větší, do 3×6 metrů. Ani to vám nestačí? To vůbec nevadí, protože pořád máte ještě možnost jednotlivé stany spolu spojovat pomocí vhodného příslušenství.

Stánky jako stany si máte možnost vybrat i v několika barvách. Jenom u barvy však zůstat nemusíte. Počítá se s tím, že se stany na střeše i zdích dají libovolně potisknout. Stan vám tak současně poslouží jako reklamní stánek.

Zkušenosti „výstavářů“ mluví pro využití nůžkových stanů

Jelikož je možné nůžkový stan použít i jako výstavní stan, nejlepší je jít pro reference k „výstavářům“. Firmy, které často vystavují a využívají nůžkové stany, dávají těmto pomocníkům skvělé reference. Stany lze totiž velice jednoduše postavit i složit. U menších rozměrů i v jedné osobě. Jsou lehké na přenos a nezabírají místo ani ve vozidle. Snadno a úhledně je složíte do tašky, která je součástí kompletu.