Dřevěná madla i pohon dvoukřídlé brány – vše v jednom e-shopu

Už nemusíte hledat, kde nakoupit kvalitní zámečnické polotovary. Zámečnická práce je závislá na dodavatelích různých polotovarů. Materiálu, spojovacího materiálu, ale třeba i komplexnějších řešení, kterými jsou například pohony pro brány. KOVOINOX je dodavatelem, který nabízí vše, co jako zámečníci potřebujete.

Dobrá zámečnická dílna potřebuje dobré dodavatele. Nevíte, kam pro kvalitní nerezové, hliníkové, nebo třeba kované polotovary? Kde nakoupit bránové příslušenství, pohon pro jednokřídlou či pohon pro dvoukřídlou bránu? Kde najít dodavatele skleněných systémů či plastových komponentů. Případně jste stále nenašli toho pravého dodavatele spojovacího materiálu? Začněte nakupovat v e-shopu společnosti KOVOINOX, která se na sortiment pro zámečníky specializuje.

Vyrobte svým zákazníkům to nejkrásnější zábradlí

Každý zákazník má jinou představu o designu zábradlí. Výhodou je, že KOVOINOX vám nabídne možnost výroby nerezového i kovaného zábradlí. Vybírat můžete i z různých druhů výplní a nádherná jsou dřevěná madla v nabídce. Pro bezpečné používaní s dlouhou životností se hodí buková madla. Buk je krásné tvrdé dřevo, které vydrží bez vizuálních změn a nepoškodí se. Se sortimentem od KOVOINOX máte možnost vyrobit ta nejkrásnější zábradlí a budovat svoji pověst skvělé zámečnické dílny.

Brány, které se otevírají samy

Jestliže pro zákazníka děláte na klíč bránu, přesvědčte jej jednoznačně o tom, že brána má být s automatickým pohonem. Pohony jsou dnes cenově dostupné a uživatelský komfort je ve srovnání s klasickou bránou nesrovnatelný. V KOVOINOX si vyberete vhodný pohon jednokřídlé i pohon dvoukřídlé brány. Přesně dle preferencí vašeho zákazníka.

Firma KOVOINOX zve k nákupům i zručné kutily

Co Čech, to kutil. Pokud se na to cítíte, pusťte se i do větších projektů. Řada kutilů si zvládne vyrobit zábradlí i bránu. Bez vhodných komponentů se však neobejdete. Madlo by mělo být profesionálně vyrobeno, a proto je vhodné si jej koupit hotové. Stejně tak, jak musíte hotový koupit pohon brány. Vše nakoupíte v KOVOINOX.