Dopravní značení rychle a snadno!

Chystáte se pracovat na vaší komunikaci? Potřebujete vyznačit parkovací místo neboupozornit řidiče na jinou skutečnost? Potřebujete dopravní značení. Promyslet, vybrat, objednat a hlavně doručit na místo určení. Ale kde se to shání? Není to úplně běžné zboží, které běžně koupíte v obchodě. Dají se ale jednoduše pronajmout s veškerým servisem, co je nutný. A od koho? Zkuste Dopravní značení Top znak s.r.o. Mají i vlastní e-shop.

Všechno se dá objednat online?

Dalo by se říct, že ano. Dnes jsme zvyklí všechno objednávat přes nejrůznější e-shopy a fyzicky do obchodů moc nechodíme. Šetříme čas i energii. Budete se asi divit, ale i dopravní značení se dá sehnat přes internet. Buď ho můžete koupit nebo si pronajmout to dočasné. S tím souvisí i montáž a demontáž, případně údržba. Jediné, co je vyžadováno od vás, je přesná adresa realizace, projektová dokumentace se zákresem SDZ a také příslušné povolení, pokud sami nejste majitelem komunikace.

Co všechno můžete pořídit?

Dopravní značky, značení, zrcadla, parkovací sloupky a zábrany, případně zpomalovací a vodicí prahy a další komponenty. Co se dočasného značení týče, jde pronajmout i světelná signalizace, lávky pro pěší nebo plastová svodidla. Dále je možná aplikace dopravního značení také přímo na komunikaci včetně symbolů a číslic různých velikostí. Další službou je pak samotná instalace veškerého značení. Díky tomu mohou jakékoliv páce začít.

Máte návrh DIO?

Pokud netušíte, oč jde, je to projekt dopravně inženýrského opatření. Požaduje ho odbor dopravy jako hlavní podklad pro vydání rozhodnutí DIR (zvláštní užívání komunikace). Bez něho se při práci na komunikaci neobejdete. I tento dokument vám může připravit firma Top znak. Musíte jen dodat informace o místě realizace, účelu záboru, zplnomocnění při zastupování a také termín konání. Nezáleží na tom, zda jde o výkopy, celkové nebo částečné uzavírky, filmovou tvorbu, reklamní a propagační akce, trhy apod. Veškeré dopravní značení Praha včetně všech starostí můžete nechat na profesionálech.