Chcete svým blízkým koupit dárek, který neskončí v koši? Pořiďte jim investiční zlato

Mnohé dárky, jimiž obdarujete členy své rodiny, známé a přátele, často už po pár dnech končí zahrabané někde ve skříni, v horších případech dokonce v koši, protože jsou jednoduše zbytečné a není z nich žádný užitek. Pokud hledáte dar, kterým byste nejen potěšili, ale zároveň by jej oslavenci ocenili z hlediska jejich hodnoty, je ideální zvolit investiční zlato.

Zlaté mince se jmény a ve znamení zvěrokruhu

Investiční zlaté slitky a mince jsou dokonalými dárky pro muže, ženy, ale třeba i vaše děti. V současnosti už se dají pořídit ve skutečně zajímavém provedení. Populární jsou zejména zlaté mince, na nichž jsou vyryta jména. Kupříkladu známý tuzemský internetový obchod zlate-mince.cz přichází s nabídkou, kdy si můžete vybrat ze zhruba 500 českých a slovenských jmen, jež budou mince zdobit. Dále jsou oblíbené rovněž zlaté mince ve znamení zvěrokruhu, ty se hodí hlavně pro vaše známé.

Investiční zlato je cenným darem při nejrůznějších slavnostních okamžicích. Dá se použít například tehdy, slaví-li někdo z vašeho okolí svátek, narozeniny, potažmo pak třeba výročí svatby apod.

Zlaté mince s vyrytým titulem

Jak už jsme zmínili, investiční zlaté slitky a mince využijete také pro své děti. Máte-li například potomka, který brzy hodlá zakončit studium na vysoké škole, lze mu dopřát dárek v podobě mince, na níž bude vyražený dosažený titul.

Hodnota zlata rok od roku stoupá, investice do něj se tak vyplácí

Investiční zlato je darem, jenž rozhodně neskončí v koši. Naopak jej může oslavenec později zpeněžit, bude-li to pro něj výhodné. Investiční zlato se dnes dá velmi snadno prodat, navíc jeho hodnota postupem času roste, takže za něj může dostat i více peněz, než za kolik jste jej vy osobně pořizovali.

Podívejte se na stránky zlate-mince.cz a nechte se inspirovat světem malých dárků velké hodnoty ve formě zlatých mincí a slitků. Nejlevnější produkty vyjdou na méně než 2 tisíce korun, hodnotné kousky pak lze pořídit za více než milion korun.