Nátěry fasád v Praze přenechte odborníkům. Urychlí to práci

Máte v Praze či jejím okolí rodinný dům, případně spravujete třeba bytový dům? Pakliže má objekt již zastaralý nátěr a je na čase jej obnovit, pak vězte, že je vždy lepší práci přenechat specializované firmě.

Moderní technologie, s níž jde natírání fasády rychle a jednoduše

Odborníci na nátěry fasád v Praze disponují moderní technikou, díky níž se dají vnějšky nemovitostí natřít velmi rychle a snadno. Stále užívanější metodou je airless technologie. Používá se speciální vysokotlaký přístroj, kterým se na zdi domu nanáší barva vstřikováním.

Oproti klasickému způsobu nátěru fasád je činnost za pomoci airless technologie až desetinásobně rychlejší, což jako majitelé nemovitosti rozhodně oceníte. Nemusíte se pak totiž příliš dlouho zaobírat otázkou, kdy renovace vnějších zdí domu skončí.

Airless technika je navíc šetrnější, nevzniká během ní tak velké množství odpadu a prachu, jako je tomu obvykle v případě, že se postupuje tradiční cestou, tedy nanášením barvy ručním natíráním.

Firma Praha – nátěry fasád, jejíž oficiální název zní Natrem.to, dělá nátěry fasád všemi běžnými druhy barev. Sami si tak zvolíte, zda dáte přednost klasické akrylátové barvě, nebo upřednostníte silikonové, potažmo silikátové varianty.

Dlouhá záruční lhůta

Nátěr fasády by vždy měl vydržet minimálně několik let, a to i na domech, které se nacházejí v rušné zástavbě, v blízkosti komunikací, tedy všude, kde fasáda daleko více trpí. Zmíněná firma vám na fasádní nátěr, který provede, dá prodlouženou záruční lhůtu, což je projevem, že svým metodám, pracovním postupům a kvalitnímu způsobu zpracování jednoznačně věří.

S nově natřenou fasádou se váš rodinný dům promění tak, že již nadále nebude hyzdit celé okolí. Zvýší se tím i jeho celková hodnota. Provést nátěr na venkovní části domu se určitě vyplatí i tehdy, uvažujete-li o brzkém prodeji nemovitosti. Dá se pak lépe prodat, a to za více peněz.