Potřebujete podklady k zápisu do katastru nebo zaměřit pozemek?

Ať již zamýšlíte stavět nový dům, rekonstruovat nebo jen potřebujete zápis do katastru nemovitostí, neobejdete se bez geodeta. Kvalitní geodetické služby poskytuje pro veřejnost i podnikatele geodetická kancelář VISIONPLAN-3D. Působí na trhu již přes 7 let a za sebou má stovky realizací a nasbíraných zkušeností. Její odborníci si poradí i s nekonvenční zakázkou, můžete se proto na VISIONPLAN-3D bez obav obrátit, kdykoliv budete potřebovat dobrého geodeta pro jakoukoliv příležitost.

Mezi geodetické služby společnosti VISIONPLAN-3D patří například. Zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení stavby, fotogrammetrie, vytvoření 3D modelu, vizualizace a řada dalších činností z oboru geodézie. Pro zápis do katastru nemovitostí budete potřebovat geometrický plán, a to pro zanesení stavby do katastru, rozdělení pozemku nebo vyznačení věcného břemene. VISIONPLAN-3D umí také vytvořit virtuální prohlídku interiéru a exteriéru.

Podívejte se na webové stránky firmy VISIONPLAN-3D, kde najdete přehled prováděných geodetických prací. Můžete se rovněž podívatna ukázky a reference realizovaných zakázek. Nezapomeňte také využít možnosti sjednat si nezávaznou, úvodní konzultaci zdarma, přesvědčíte se tak o kvalitách společnosti VISIONPLAN-3D a šikovnosti jejích odborníků.