Získejte od společnosti PREFA vstupenku zdarma na PVA EXPO Letňany

I v letošním roce proběhne veletrh STŘECHY PRAHA zaměřený na novinky z oblastí střech, dřevostaveb, ale i ekologického bydlení. Pokud se tedy o daná témata zajímáte, máte možnost dostat se na už dvaadvacátý ročník veletrhu úplně zdarma. Vstupenky totiž rozdává společnost PREFA Aluminiumprodukte.

STŘECHY PRAHA jakožto největší přehlídka střešních oken, izolací, střešních krytin, zelených střech i dřevěných konstrukcí je místo, kde se setkáte se stovkami odborníků, stavebních firem a řemeslníků. Veletrh navštěvuje široká veřejnost, nikoliv jen specialisté zaměřující se na výrobu prvků pro bydlení a stavby. Pokud tedy plánujete rekonstruovat, modernizovat nebo stavět, na přehlídce najdete spoustu inspirace.

Vstupenka zdarma od PREFA Aluminiumprodukte

Stejně jako každý rok, tak i ten letošní na veletrhu nechybí společnost PREFA Aluminiumprodukte, která se specializuje na hliníkové střechy. Představí připravované novinky.

Veletrh se koná od 6. února do 8. února 2020, přičemž v pracovní dny je otevřený od 10:00 do 18:00 hodin, v sobotu od 09:00 do 16:00 hodin. Stánek profesionála na střechy najdete v hale číslo 3 u stánku 315.

Chcete získat bezplatný vstup na tento veletrh? Vstupenka zdarma je vám na dosah. Stačí jít na uvedenou webovou stránku, kde najdete i odkaz přímo na vstupenky na výstaviště. Jestliže nechcete platit klasické vstupné, musíte při registraci vstupenky vložit do políčka „Firemní kód“ číselný kód, jenž vám může dát jen firma vystupující na veletrhu. PREFA se rozhodla tento kód zájemcům poskytnout.

Program veletrhu je pestrý

Veletrh není jen o tom, že budete obcházet stánek po stánku, abyste se seznámili s inovacemi v oblasti střech a bydlení. Pořadatelé připravili také zajímavé události, do nichž se mohou návštěvníci zapojit. Co takhle vyzkoušet štěstí v soutěži zručnosti? Třeba vyhrajete nějakou cenu. Stejně tak je připravena přednáška o tom, jak stavební firmy využívají drony v praxi. V neposlední řadě na vás čeká přednáška o šikmých a plochých střechách. Opravdu víte, jak se o ně starat, aby vám vydržely dlouhá léta bez závad?

Rozhodně se nemusíte bát, že byste se na veletrhu nudili. Vyrazte tedy na výstaviště PVA EXPO Letňany, litovat nebudete.

PREFA je specialista na hliníkové střechy

Čtyřicetiletá záruka na střešní krytiny, vysoce kvalitní falcované střešní tašky, střešní šindel i střešní šablony. Sortiment společnosti PREFA je vskutku široký a nabízí pestrou škálu střešních systémů od renomovaných značek Prefalz a Falzonal. Svými vlastnostmi uspokojí i zájemce o náročné střešní aplikace, a to z řad soukromníků i podniků.

Hliníkové střechy v kombinaci s hliníkovou fasádou představují moderní architektonické řešení, přičemž paleta barev je široká. Zůstávat nemusíte pouze u šedého odstínu. Vedle šedé se vám nabízejí i pestřejší barvy, jako jsou červená, zelená, bílá, černá, ale třeba i hnědá.

Pokud máte zájem o produkty společnosti PREFA, ovšem nemůžete se zúčastnit veletrhu, abyste se seznámili s novinkami, můžete si přes webovou stránku objednat zdarma prospekty. Přijdou vám buď e-mailem, nebo poštou.

PREFA s letitými zkušenostmi

PREFA je česká společnost, která má však kořeny v Rakousku. Její mateřská společnosti totiž na trhu působí od roku 1981 a vznikla v Salcburku. Od roku 2001 se řídí sloganem „Střecha silná jako býk!“, což opravdu platí, a tím se PREFA stala jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších značek nejen v Rakousku.

Poctivá práce rodinné firmy se proslavila po celé Evropě, ovšem společnost sklízí úspěchy i daleko za hranicemi evropského kontinentu.