Zahradnictví Šticha navrhuje zahrady snů již deset let

1Máte rádi Vaši zahradu krásnou, čistou a upravenou? Díky mnoha pracovním povinnostem na ni však nezbývá příliš mnoho času? Rádi Vám s její údržbou a pomůžeme. Jsme tradiční rodinná firma provozující zahradnictví Šticha a syn, pro své klienty poskytujeme komplexní zahradnické služby v Praze a jejím okolí. Pokud však nebydlíte přímo v hlavním městě, vůbec to nevadí. Po vzájemné domluvě se za Vámi můžeme vypravit v rámci České republiky kamkoliv.

Naše zahradnictví poskytuje široký sortiment, od travin, přes drobné keře po stromy. Nabízíme ale i náčiní pro veškeré zahradnické práce a hnojivo pro rostliny. Kromě toho zahrnují zahradnické služby v Praze také odborné návrhy zahrad – navštívíme nejprve Vaši zahradu, zjistíme požadavky a základní parametry a poté sestavíme rozpočet. Posledním krokem pro přestavbu zahrady je již samotná realizace.

 

Zahradnické služby v Praze a jejím okolí, jenž poskytujeme, mají ještě širší repertoár. Po práci s rekonstrukcí zahrady bude všude spousta suti a zeminy, stavební práce toto často způsobují. Proto zajišťujeme úklid zeminy a suti ze zahrad. V zimě je možnost v našem zahradnictví Praha objednat také odvoz sněhu. Říkáme s úsměvem, že v tomto směru naše „multikáry“ nezastaví žádná závěj. Pokud byste měli jakékoliv nejasnosti, či požadavky na naše zahradnické služby společnosti Šticha a syn, neváhejte se na nás s Vašimi přáními a dotazy obrátit!