Automatický zavlažovací systém pro vaší pohodu

Nic jiného nemůže ozdobit vaší zahradu, jako čisté květinové záhony, smaragdový trávník a krásné, dobře upravené výsadby. Nicméně, jakákoli výsadba potřebuje péči a řádné zalévání, což nebude zatěžující a nebude trvat mnoho času, pokud si pořídíte automatický zavlažovací systém. Systém automatického zavlažování trávníku, zahrady, květinových záhonů zcela změní vaše představy o tomto obtížném procesu. Umožní vám minimalizovat zalévání a nechat si čas pro příjemný odpočinek u své rodiny nebo přátel. Důsledné dodržování výrobních technologií a testování hotových zařízení zajišťuje jejich vysokou kvalitu. Tento systém potrubí, ventilů a postřikovačů je umístěn pod zemí. Automatický signál z časovače je věnován postřikovačům, které se zvedají nad povrchem země a zavlažují určitou oblast.  

Zahradní lehátka do venkovského domu

Zahradní židle, zahradní lehátka a křesla jsou určeny pro pohodlný pobyt na zahradě venkovského domu, vytvoří doslova ráj pro příjemný pobyt. Jak skvělé je v letním dni ležet na útulném ratanovém lehátku u bazénu nebo pod korunou stromu s knihou ve vašich rukou, dýcháte čerstvým venkovský vzduch. Uvolníte své tělo i duši z otravné rutiny! Komfortní zahradní nábytek, který šetří prostor, zkrášlí zahradu, vytvoří útulnou a uvolněnou atmosféru. Ve své zahradě můžete ležet na dřevěném, kovovém nebo plastovém lehátku, ke kterému si můžete navíc zakoupit skládací židle a stůl pro příměstskou oblast s nastavitelným opěradlem a měkkou opěrkou hlavy.   

Zahradní sochy mistra Sibery

Mnohé zahrady zdobí dokonalé zahradní sochy, které zatraktivní váš pozemek. Zvířata, ptáci, ryby, pohádkové bytosti, sochy Moai – vyřeže truhlář Sibera, cokoliv si budete přát a vaše přání bude v jeho moci. Skvělé ceny – jedinečná práce, můžete si objednat i některé kusy nábytku.