Za zdravím jedině do americké vířivé vany

Nic tak neuvolní vaše svaly, nezmírní svalové napětí a neposílí kardiovaskulární systém, jako tlaková masáž vodním proudem. Nic tak neuvolní vaše psychické napětí a nesníží zátěž vašeho organismu každodenním shonem a stresem, jako pobyt v americké vířivce.

Vířivka se svým tvarem přizpůsobí vašim prostorovým možnostem

Přemýšlíte už delší dobu o nákupu vířivky? V tom případě navštivte předváděcí centrum v Praze a Ostravě a nechte si předvést americké vířivé vany. Na místě budete mít příležitost poradit se o vhodném modelu této luxusní vířivky. Vzhledem k tomu, že budete moci vybírat z různých tvarů vířivek – kulatých, oválných, hranatých i rohových, určitě nebudete muset řešit nedostatek prostoru a vířivku doma s přehledem umístíte.

Svou představu o vířivce si ujasněte návštěvou showroomu

Máte vhodné venkovní prostory pro umístění vířivky venkovní? Potom neváhejte a komfort, který toto zařízení přináší, si dopřejte. Možná nemáte naprosto jasnou představu o tom, jak by měla vaše venkovní vířivka vypadat. V tom případě uděláte nejlépe, pokud navštívíte některý ze showroomů spa-studia.cz, např. Showroom Praha, Showroom Ostrava nebo Showroom Mladá Boleslav. Pracovníci tamních showroomů se vám budou naplno věnovat, vše vám vysvětlí, ukážou, abyste si mohli vybrat právě takovou vířivou vanu, která bude splňovat veškeré vaše požadavky.

Možná vás nejvíce osloví privátní rehabilitační plavecké centrum

A pak je tu ještě oblíbené Swim Spa. Některé modely jsou určené pro sport a plavání, jiné jsou navíc obohaceny terapeutickými doplňky, takže představují jakési privátní rehabilitační plavecké centrum. Ať už se rozhodnete pro vířivé vany, luxusní vířivé vany, nebo kombinaci plaveckého bazénu s protiproudem a vířivkou, zvolíte-li nákup ve Spa Studiu, rozhodně neprohloupíte.