Ušetřete výdaje s domácí studnou

Kdo má pořád utrácet za balení vod, které jsou navíc elementárně nezdravé? Plastové lahve s vodou se zapařují a uvolňují škodliviny, obzvlášť máte-li je nešikovně na sluníčku. Navíc tato voda není ani příliš dobrá na chuť. To vám potvrdí každý, kdo má zkušenost s výbornou vodou ze studny. Tento přírodní zdroj vody je naprosto nenahraditelný, je zdravý a navíc a ušetří spoustu peněz. Jediné, co je nutné, je na začátku investovat do zřízení takové domácí studny. Na kolik něco takového vyjde?

Odpovědi se různí. Záleží, na jakou firmu se obrátíte. Existuje řada odborníků, která se hydrogeologií nebo vodohospodářstvím zabývá, ale řekněme si narovinu – málokdo vám udělá projekt studny za hubičku. A pokud už najdete někoho takového, obvykle nemá čas, protože se zabývá lepšími zakázkami pro větší subjekty a pozemky. Takový vodohospodář si obvykle udělá pár zakázek za měsíc a víc neřeší, takže ho moc neukecáte, aby vám to udělal co nejdříve.

Právě v této chvíli přichází na řadu projekční kancelář ZAKRA s.r.o., která zpracovává studie pro domácí studny, čistírny odpadních vod, vodovodní i kanalizační přípojky, retenční nádrže a další zařízení. Cenově jsou naprosto neopakovatelní. Úvodní konzultace je navíc zdarma, tak neváhejte a zavolejte.