Skleněné talíře, mísy a podnosy – krásný stůl vždy a za všech okolností

Udělejte si svůj stůl ještě krásnější. Vsaďte na skleněné talíře, skleněné podnosy, skleněné mísy na ovoce či skleněné mísy na salát z e-shopu sklenene-talire.cz. Budete překvapení jedinečným designem skleněných kousků, které jsou vyrobeny z ekologicky nezávadného skla. Poslouží vám samozřejmě nejen k servírování pokrmů, ovoce a zeleniny, ale také jako dekorace. A to dekorace, která bude vkusně doplňovat nejen interiér vašeho bytu, ale také třeba interiér hotelu nebo restaurace. Pokud navštívíte internetové stránky příslušného obchodu, zjistíte, že i ceny jsou více než přijatelné.

Perfektní, zdravotně nezávadné výrobky ze skla za jedinečnou cenu

Prakticky u veškerého skleněného sortimentu, který internetový obchod sklenene-talire.cz nabízí (velká skleněná mísa

skleněné talíře sady, servírovací podnosy skleněné …) najdete v popisku: ruční výroba, vyrobeno z ekologicky nezávadného skla, vysoce hygienické, zdravotně nezávadné, stálobarevnost produktů díky dekoraci skleněným práškem, vhodné do myčky a mikrovlnné trouby, příslušné certifikace a vyrobeno u nás, tedy v České republice. Neváhejte proto a objednávejte ještě dnes!

Skleněné dekorace pro ještě útulnější interiér

Příjemný a útulný domov vytvářejí také skleněné dekorace. Chybí vám ploché talířky na svíčky? Rádi byste si k romantickému večeru zapálily svíčky ve skleněném svícnu? A když už si přece jen vy nebo vaši přátelé potřebujete zapálit nějakou tu cigaretu, skleněný designový popelník bude určitě na místě. Také skleněná dekorační mísa Baobab je skvělou volbou na ovoce, oříšky nebo pro výzdobu přírodní dekorací. Toto designové sklo můžete umývat v myčce, aniž by došlo k jeho poškození. Skleněné dekorace přinesou do vašeho interiéru nejen praktické funkce, ale neotřelý a krásný vzhled.