Rekonstrukce bytu může pomoci snížit náklady na energie

Zákazníci se často ptají, na kolik by je taková rekonstrukce bytu vlastně vyšla. Vždy, když k nám přijde nová poptávka, postupujeme takto: Nejprve navštívíme byt, ve kterém by se měla rekonstrukce provádět. Vybereme a zvolíme vhodné materiály a až poté jsme schopní stanovit cenovou kalkulaci.

Pro provedení rekonstrukce bytu není potřeba stavebního povolení. Pro zasahování do nosných stěn ho potřebovat budete. Většinu administrativních formalit ale řešíme za vás v rámci vzájemné spolupráce.

Kdybychom to zobecnili, dá se říci, že celková rekonstrukce bytu vyjde zhruba okolo 200 000 Kč. Jakmile je zpracována cenová kalkulace pro rekonstrukci bytu, časový plán a vybrané materiály, můžeme se pustit do práce. Délka rekonstrukce bytu obvykle trvá od 10-30ti dnů. Opět je ale nutno uvést, že tyto informace jsou obecné a vždy záleží na konkrétní situaci.

Pro dokončení spolupráce je nutné napsat smlouvu o dílo. Rekonstrukce bytu provádíme v Praze a okolí, po domluvě ale můžeme přijet rekonstruovat váš byt i jinam, v rámci Tuzemska. Dobře provedená rekonstrukce bytu vám navíc dokáže ušetřit i náklady na vytápění. Jen samotnou výměnou oken můžete ušetřit 20-40 % peněz, které byste jinak protopili.