Přemýšlíte nad vhodným vánočním dárkem? Řešením je foto obraz

Vánoce jsou prakticky za dveřmi a myšlenky většiny lidí e upínají k otázce, co darovat svým nejbližším pod stromeček. Vymyslet skutečně originální osobní dárek není nic jednoduchého, obzvláště v dnešní době, kdy můžeme mít cokoli skrze pár kliknutí na počítači. Co takhle dát svým nejbližším dárek, který je skutečně osobní, originální a vykouzlí úsměv na jejich tváři? Všechny tyto podmínky splňuje obraz na plátně. Nemusíte ovšem utrácet horentní sumy za olejomalby známých umělců. Úlohu osobního dárku mnohem lépe splní obraz vytvořený z vaší fotografie, vytištěné na plátně pomocí nejmodernějších technologií.

Foto obraz zachytí nejlepší vzpomínky

Vše, co k tvorbě foto obrazu pro své nejbližší potřebujete, je zdařilá fotka. Může to být svatební fotografie, fotografie jejich milovaného mazlíčka, fotografie dětí, vnoučat, jejich oblíbeného místa nebo něčeho úplně jiného. Pokud znáte osobu, pro kterou pořizujete dárek, najít fotku něčeho, co je pro ni speciální, by nemělo být příliš obtížné.

Kde pořídit foto obraz na plátně

Poté už zbývá jediné. Oslovit některou z firem, které se tiskem na plátno a výrobou foto obrazů zabývají. Nejlepšího poměru výkonu a ceny dosáhnete pravděpodobně u firmy Printscreen.cz, která se na výrobu foto obrazů specializuje a jejíž výrobky jsou nejen vysoce kvalitní, ale také za rozumnou cenu. Vaši fotografii profesionálně upraví pomocí počítačových programů pro dosažení optimálního výsledku. Samotný tisk na plátno probíhá na speciálních moderních tiskárnách za použití trvanlivých pigmentů, které zajistí probarvení plátna do hloubky. Poté je obraz napnut na speciální, ručně vyráběný rám z přírodního dřeva a opatřen ochranným nátěrem, který mnohonásobně prodlouží životnost vytištěné fotografie a zajistí kvalitu barev i po mnoha desítkách let.