Pojistěte si svůj majetek snadno a rychle z pohodlí domova

Náš domov je jednou z nejcennějších věcí, kterou máme, proto si jej také chceme co nejlépe chránit před nepřízní okolí i osudu. Ať už před zloději či před živly, vyplatí se mít svůj domov dobře pojištěný. Nové pojištění majetku od společnosti ERGO myslí na všechna rizika, která mohou váš domov postihnout, a v případě potřeby vám pomůže jejich dopady co nejvíce minimalizovat.

Pojištění majetku v sobě ukrývá pojištění nemovitosti, které kryje škody na majetku jako takovém, a pojištění domácnosti, tedy vybavení a cenností, které doma máte.

Všestranné pojištění

Produkt představuje novou generaci pojištění majetku a odpovědnosti, byl sofistikovaně navržen tak, aby vás ochránil před rizikem podpojištění i složitého oceňování majetku – jediné, co musíte znát, jsou m2 obytné plochy vaší nemovitosti nebo domácnosti. Pojistit tímto způsobem můžete nejen domácnost, dům či byt, ale také svou kancelář či ordinaci. O kvalitě a výjimečnosti tohoto produktu svědčí nejen ocenění od samotných klientů, ale také od nezávislých finančních serverů.

Toto majetkové pojištění přináší spoustu výhod. Jednou z mnoha je skutečnost, že kromě pojištění rodinného domu, bytu či domácnosti k němu zdarma získáte i pojištění odpovědnosti, s jedinečnou možností připojistit odpovědnost vlastníka nebo opatrovatele psa, koně či skotu. Získáte tak vlastně dvě pojištění v jednom.

Nemovitosti, které lze pojistit:

  • Rodinný dům či rekreační stavba
  • Byt v osobním vlastnictví
  • Domácnost (trvale obydlená i rekreační)
  • Nemovitost ve stavbě

Produkt je ale možné sjednat i pro budovy s podnikatelskou činností do ½ obytné plochy, vybavení kanceláře nebo ordinace, garáže, stodoly, bazény či vířivé vany.

Snadno a rychle

Další výhodou je i široké spektrum základních i katastrofických rizik. Pojištění Bezpečný domov PLUS se vztahuje například na v dnešní době tak časté povodně a záplavy, ale také na krupobití, vichřici i požár, dále na rozbití skla z jakékoli příčiny, škody způsobené zvěří, zkrat na elektromotorech, odcizení stavebních součástí či pojištění elektroniky (bez limitu). Vítanou pomocí může být v případě nouze i nonstop asistenční služba a zajištění náhradního ubytování.

Máte obavu z dlouhého čekání v pojišťovně? Nemusíte. Pojišťovna ERGO nabízí možnost pojistit si svůj dům online, sjednání majetkového pojištění vám tak zabere jen několik málo minut. Pokud vás toto pojištění majetku zaujalo, není nic snazšího, než si nezávazně spočítat svou pojistku pomocí online kalkulačky.