Nevíte, jestli si vybrat domek nebo byt? Zkuste kombinaci.

Chtěli byste bydlet v domku se zahradou nebo v bytě? Neumíte se rozhodnout? Podívejte se na kombinaci všeho, co byste mohli mít ve svém novém domově.

Každé bydlení má své výhody

Snem ne mála lidí, je mít vlastní dům se zahradou. Jistě to má své výhody i nevýhody. Mezi ty pozitiva patří jakési soukromí, možnost trávit léto venku, více prostoru, žádní přímí sousedi. Negativa spatřujeme ve velkém prostoru, který je třeba neustále dodržovat. Bydlení na Vackově nabízí dostatek prostoru pro všechny. Jde sice o bydlení v bytovém domě, nicméně budete mít tolik prostoru, kolik potřebujete.

Byty se zahradou

Nemáte čas na to, abyste běhali okolo rodinného domu, ale přesto chcete mít místo jen pro sebe. V dnešní moderní době, najdeme i ve velkoměstech možnost koupit si byt, který má ale zahrádku, případně velký balkon, který nabízí i možnost letního posezení a grilování. Jestliže nevíte, kde sehnat peníze na bydlení v Praze, jistě se neváhejte obrátit na společnosti, které se zabývají tím, že vám najdou nejlepší hypotéku na trhu. Potom už se nemusíte rozhodovat mezi domkem a bytem. Můžete mít kombinaci obojího uprostřed velkoměsta. Je vám tak zaručena dostupná veškerá občanská vybavenost. Nebylo by skvělé mít vše k dispozici?

Co pěstovat na malé zahrádce nebo balkoně?

Když už jste se rozhodli pro místo k žití, podívejte se na to, co můžete pěstovat byť na balkoně nebo malé zahrádce, která nevyžaduje tolik práce. Prohlédněte si portál living.iprima.cz, kde najdete tipy, o co vše se postarat tak, abyste měli co největší úrodu. A nepotřebujete k tomu velikou plochu. Chtěli byste takto bydlet? Kombinace obojího je určitě zajímavá a tuto možnost by uvítalo mnoho lidí, kterým se nelíbí v paneláku, ale přesto nemají dostatek času na dům a zahradu.