Skladové haly na klíč

Stavba průmyslové haly zabere značnou dávku peněz a času. Hledáte-li rychlé řešení, vyzkoušejte skladové haly na klíč. Rychlé, levné a efektivní skladování, je typické pro tento druh hal. Stavba skladové haly na klíč je mnohem jednodušší, než se na první pohled může zdát.

Investice do skladové haly na klíč, se vyplatí

Montované haly, jako jsou textilní haly a jiné, stojí zlomek ceny, co běžné průmyslové haly. To nesnižuje ale jejich funkci, praktičnost a komfort, který nabízí. Disponují dlouhou životností a možnosti úprav na počkání. Pokud potřebujete rozšířit stávající skladové prostory, jednoduše napojíte novou halu nebo přemístíte již postavenou na nové místo.

Textilní haly jsou nejrychlejším řešením

Jedním z nejrychlejších a nejúspornějších řešení, je textilní hala. Vynikající prostor pro skladování, rychle postavené, minimální náklady a kvalita, jsou přednosti této skladovací haly. Prostor však můžete kromě skladování využít i pro zemědělské aktivity, sport nebo jako jízdárnu či hangár. Fantazii se meze nekladou.

Halu je možné vybudovat na jakémkoliv rovném terénu a lze ji napojit na již stávající haly. Nemusíte se bát ani kvality zpracování. Nejmodernější materiály a technologie se postarají o dlouhou životnost vaší haly.

Z čeho je složena textilní hala

Konstrukce skladové haly je velmi lehká. Textilie, kterou je hala pokryta, je odolná nánosová PES tkanina, která spadá do kategorie těžko hořlavých stavebních materiálů. Dlouhá životnost je samozřejmostí. Jistě oceníte i možnost potisku textilie nebo zvolení barvy z široké palety odstínů.

Konstrukce skladové haly se mimo jiné skládá i ze systému ocelových příhradových rámů, které jsou propojeny fixačními ztužidly. Veškeré prvky jsou snadno demontovatelné a dají se rychle složit či rozšířit o nové prvky. Textilní hala odolává všem přírodním živlům a patří mezi bytelné a velmi odolné haly.