Malešický háj je nová rezidence, která osloví každého, kdo touží po moderním bydlení

Pokud toužíte po stylovém a moderním bydlení, které je navíc v dosahu veškeré občanské vybavenosti, ale také nedaleko zeleně, potom je Malešický háj pro vás jako stvořený. Ne každé místo v Praze totiž dokáže takovou kombinaci nabídnout. Užijete si zde klid a pohodu, kdykoliv zatoužíte po soukromí a relaxaci doma, ale zároveň se můžete kdykoliv vydat do víru velkoměsta. Pojďme se na tento projekt podívat blíže.

Co vám tento rezidenční projekt nabídne?

Celý objekt se skládá celkem z 5 bytových domů, kde najdete 107 bytových jednotek. To samo o sobě napovídá, že hustota bytů zde není tak velká, jako bývá obvyklé. Každý z bytových domů nemá více než 5 podlaží, což zajišťuje citlivé zasazení do okolní krajiny. Jsou zde také dvě podzemní podlaží, kde najdete garážová stání a sklepní kóje. Bydlení v Praze Malešicích vám nabídne osobní soukromou oázu klidu, a to díky důmyslné vnitřní dispozici bytů.

Stejně domyšlené jsou také venkovní prostory, které vám nabídnou populární:

  • Balkóny
  • Terasy
  • Předzahrádky

To zvyšuje celkovou využitelnost vnitřních prostor, právě propojením s prostorami venkovními. Kromě toho zde na vás čeká výhled přímo na Malešický les, který je kouskem zeleně doslova na dosah.

Samozřejmostí je, že v rámci této nově budované rezidenční čtvrti můžete využívat všech výhod, které vám přináší bydlení v hlavním městě. Všude to máte blízko, ať už se jedná o nakupování, posezení s přáteli nebo kulturní akce.

Jaké byty si zde pořídíte?

Celkem 107 bytových jednotek, o kterých jsme se zmiňovali už výše, nabízí různé dispoziční řešení. Ty nejmenší byty mají 31 m2, ale největší byt může mít až 139 m2. Byty Malešice v těch největších rozlohách mají podobu střešních penthousů. Mohou se tak stát hotovým ostrůvkem soukromí pro vás či vaši rodinu. Výstavba bytů byla zahájena v roce 2021, k nastěhování budou připraveny během roku 2023.