Levná plastová okna rychle sníží vaše náklady na bydlení

Naplánujte si výměnu svých oken. Nemusí jít o drahá okna, navíc investice se vám začne okamžitě vracet na ušetřených nákladech na topení v zimě, ale rovněž na příjemnější teplotě v létě.

Vyberte si okna od dodavatele s mnohaletými zkušenostmi

Společnost Bartoš CZ má 20 let zkušeností s dodávkami a výměnou oken, dveří i vrat. Firma nabízí levná plastová okna, ale též dřevěná okna a hliníková okna. Je to přesně ten výrobce, který vám materiál pro vaše okna nedoporučí pouze podle toho, ze kterého jej vyrábí. Multisortimentní výběr oken znamená, že vám poradí to, co je pro vás nejlepší. Vynikajícím sortimentem jsou i plastová okna z okenních profilů INAUTIC. Vybrat si je lze ve variantách 5k Arcade, 6k Prestige a Eforfe, a nakonec rovněž jako 7k Kömmerling. Číslo v názvu varianty označuje, o kolika komorová okna jde. Čím větší počet komor, tím má okno lepší tepelně-izolační vlastnosti.

Plastová okna z východních Čech

Firma Bartoš CZ je synonymem pro plastová okna Ústí nad Orlicí, ale též Žamberk, Vamberk a další města ve východních Čechách. Okna Bartoš CZ, to jsou rovněž plastová okna Rychnov nad Kněžnou. Výrobky společnosti najdete na novostavbách a využívají se rovněž při rekonstrukcích rodinných domů, bytovek i panelových domů.

TIP: Hledáte plastová okna Hradec Králové? Oslovte firmu Bartoš CZ.

Okna za příznivou cenu od profíků

Firma Bartoš CZ – to jsou poctivá okna s tradicí. Za firmou je obrovské množství referencí. Společnost dbá na vysokou kvalitu. To, co je jinde nadstandard a luxus, považuje firma za zcela standardní nabídku. Zdarma pro vás vytvoří návrh funkčního řešení vašich oken. Ta pak na míru vyrobí i namontuje. Využívané systémy plastových profilů, Inoutic ale též Aliplast, vykazují skvělé mechanické i tepelně-izolační vlastnosti. Mají též dlouhou životnost.

TIP: Hledáte plastová okna Pardubice? I tohle východočeské město patří do působnosti společnosti Bartoš CZ.