Kvalita a funkčnost jsou pro dílenské vozíky stěžejní

Dílenský vozík je praktickým a užitečným úložným prostorem v dílnách, výrobních halách či v garážích. Aby však mohli splnit svůj účel, musí být vyrobeny z kvalitních materiálů, poskytovat užitečné funkce a mít dostatek úložného prostoru. Jedině tak budou splňovat to, co se od nich očekává. Jak si však takový dílenský vozík vybrat?

Důležitý je komfort a bezpečnost při práci

Odolné materiály jsou základ pro dílenský vozík. Kvalitní zpracování vydrží běžná mechanická poškození a náročnost provozu. Při výběru vozíku se zaměřte na kombinaci kovu a plechu nebo jen kovu či plechu. Kromě povrchu je velmi důležité i vnitřní zpracování a uspořádání. Všímejte si stability a maximální nosnosti vnitřních polic. Jestliže nevíte na co se přesně zaměřit, promyslete si, na co nejvíce budete vozík používat. Podle toho zvolte odolnost materiálu, vnitřní uspořádání a maximální nosnost.

Dílenské vozíky umí být i stylové

Dílenské vozíky nejsou jen kus kovové krabice. Umí být i stylové. Samozřejmě se to nedá srovnávat s designovým kusem nábytku, ale i tak rozzáří dílnu a potěší oko mistra. Vybírejte dílenské skříně z ucelených kvalitních sestav dílenského nábytku. Dodají prostorám dílny svěží a moderní vzhled, který bude působit celistvě. Barevné provedení lze navíc individuálně přizpůsobit. Skříně, vozíky a další dílenský nábytek může skvěle reprezentovat a být v barvách firmy. Nemluvě o skvělých doplňcích, kterými můžete dílenský nábytek obohatit a opět přizpůsobit svým potřebám.

Je z čeho vybírat

Dílenský nábytek je k dispozici v desítkách provedení a možností. Pořiďte si dílenský stůl či ponk. Skladujte nářadí v dílenském vozíku a své pracovní oblečení ukládejte do šatní kovové skříně. Fantazie se meze nekladou a vše je možné přizpůsobit individuálním požadavkům.